Медики виявили невідому причину інфаркту

Вчені з’ясували, що розвиток інфаркту міокарда безпосередньо залежить від душевного стану людини

Американські вчені провели дослідження, в ході якого з’ясувалося, що на розвиток у людини інфаркту міокарда впливають моральні травми, нанесені під час домашнього насильства, тобто якщо людина перенесла в дитинстві якусь душевну травму, то ризик виникнення серцевих захворювань, в тому числі, інфаркту міокарда, помітно зростає.

Крім того, діти які піддавалися якому-небудь насильства, або були свідками такого, в дорослому житті мали проблеми зі здоров’ям, заболевая інсультом, зазнати серцевого нападу, ішемічними хворобами серця, а також діабетом другого типу.

Причиною розвитку інфаркту в дорослому житті може також бути цькування дитини з боку однолітків і суспільства в цілому, а також вплив батьків з алкогольною та / або наркотичною залежністю, які змушують дитину повторювати їх життєвий шлях, а якщо цього вдається уникнути, то дитина подорослішавши вже буде мати моральні травми, які значно ускладнюють адаптацію в суспільстві. Такі люди найчастіше схильні до розвитку ожиріння і серцево-судинних захворювань.
Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 14 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*