MARUV опинилася в центрі нового скандалу

Популярна виконавиця MARUV потрапила в черговий скандал. Підписувачів обурило те, що співачка втекла до Росії, щоб презентувати свій новий хіт.

Так, 8 листопада скандальна MARUV з’явилася в прямому ефірі шоу «Вечірній Ургант». Випуск транслювався по центральному каналу Росії. Співачка презентувала нових хіт під назвою «To Be Mine». Кліп на композицію з’явився на її офіційному YouTube-каналі в цей же самий день.

Як відомо, крім MARUV, гостями випуску стали актор Олександр Паль і популярна телеведуча і співачка Ольга Бузова.

Для російських глядачів шоу «Вечірній Ургант» співачка MARUV презентувала свою нову композицію. На сцені екстравагантна виконавиця з’явилася в червоному латексному боді та високих ботфортах такого ж кольору. Як завжди, разом із зіркою виступав і її балет. Презентація нової пісні на шоу вийшла досить ефектною, але шанувальники зірки не були в захваті.

Виявляється, підписникам не сподобалося те, що українська артистка поїхала в Росію презентувати свій новий хіт, хоча могла це зробити спочатку на своїй батьківщині.

Також фанатам не сподобався наряд зірки. Деякі відзначають, що співачка почала одягатися дуже вульгарно. Крім того, такий костюм не зовсім підходить до пісні.

Інші висловилися, що виступати на шоу, яке показували по центральному каналу країни-агресора — це вже занадто.

Сама співачка, яка часто їздить до Росії, намагається уникати політичних тем. Вона неодноразово говорила про те, що любить кожного свого слухача з будь-якої точки земної кулі.

[embedded content]

Дякуємо: bdzhola.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com