Майбутня мама Джамала виконала фінальну пісню до мультфільму «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила» (відео)

У повнометражному мультфільмі Джамала виконала фінальну пісню «Ти любов моя» і представила кліп, в який увійшли найяскравіші кадри фільму.

Джамала сказала:

«Пісня «Ти любов моя» дуже сонячна і позитивна, вона вчить нас мріяти і вірити в себе, а головне — любити! Я вже встигла подивитися мультфільм і дуже пишаюся тим, що це абсолютно українське кіно — дитяче, добре, професійне і якісне. І, звичайно, здорово бути частиною такого класного проекту!».

[embedded content]

Слова до пісні написала режисер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» Олександра Рубан, для якого це другий подібний досвід. Першою була головна пісня мультфільму «До зірок». Її виконала група «Время и Стекло». Трек став першим україномовним в репертуарі дуету і швидко завоював серця шанувальників виконавців і мультфільму.

Довідка: «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила» — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату в виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Прем’єра фільму в Україні відбулася 7 березня 2018 року, права на його прокат попередньо продані більш ніж в 40 країн, в тому числі Китай, Південну Корею, Францію, Польщу, Болгарію, Німеччину, а також країни Середнього Сходу, Північної Африки та Латинської Америки. Мультфільм «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила» став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування становить близько 20% від загального бюджету в 95 млн. грн.

[embedded content]

Нагадаємо, мультфільм «Вкрадена принцеса» встановив рекорд за касовими зборами серед анімаційних фільмів.

Джерело

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 9 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*