Лорак написала відкритого листа до українців: не розуміє за що гинуть воїни!

Ані Лорак опублікувала на своєму офіційному сайті відкритого листа, в якому висловила свою громадянську позицію і відповіла всім, хто використовував її ім’я «в політичних або медійних іграх».

 11856586_973496436041049_1425868765_n(2)(1)

Українська одіозна співачка Ані Лорак, яка зосередила свою концертну діяльність останнім часом в Росії, піддалася критиці з боку українського суспільства та політиків. І це виправдано! Щоправда сама співачка справедливості в діях громадськості не вбачає, тому вирішила «розставити всі крапки над «і»» і написала відкритого листа на своєму офіційному сайті:

Я пишу цей лист від чистого серця. Я довго мовчала, і, напевно, це було помилкою, оскільки це мовчання використовувалося проти мене. Тепер я хочу розставити всі крапки над «і», висловити, що я дійсно відчуваю.

 11084716_388179711385898_696394591_n

Останнім часом моє ім’я цинічно використовується для різноманітних політичних і медійних маніпуляцій. При цьому, моя громадянська позиція є і залишається незмінною: я люблю Україну, і любов до батьківщини ввібрала з самого дитинства. Я народилася в прекрасному буковинському краї і вважаю, що патріотизм людини визначається не словами, а вчинками. Протягом 20-ти років моєї творчої діяльності, я прославляю Україну по всьому світу, на всіляких конкурсах і фестивалях, приносячи нагороди і формуючи позитивний образ України. Моя місія як артиста нести музику, дарувати людям радість.

 81_main

Я не політик, і ніколи не відчувала амбіцій з цього приводу. Впевнена, що не можна змішувати ці два поняття: артист і політика. Але сьогодні саме політики використовують моє ім’я з метою своїх брудних ігор.

У той день, коли, виконуючи інтернаціональний обов’язок, в Афганістані загинув мій брат, моє серце розривалося на частини, я не розуміла «за що?». Привезли цинкову труну, яку навіть не дозволили відкрити. Мій вибір був між ненавистю і любов’ю. Як з цим жити? Я вибрала — любов. Влада і гроші, чиїсь політичні ігри… Я до сих пір не знайшла відповіді, за що і заради чого він загинув…

 11899512_756876674458251_1587539406_n

Я зробила свій вибір — нести любов людям через музику. Це завжди було і буде моїм вибором: служити людям своєю творчістю. Коли я на сцені, з глядачами мене об’єднують — музика і любов. Коли я співаю, я співаю для всіх і не поділяю свого глядача по національності або релігії, за кольором шкіри або сексуальною орієнтацією. Для мене, це не чорний або білий, це просто люди, які люблять мою музику, а я співаю для них.

 b1831fb153ceee05a61e6b21ea5df7ba

Ніхто не має права мені диктувати, яким чином мені любити і підтримувати свою країну. Свій внесок у справу миру, злагоди, підтримки українських громадян я роблю не під тріск телекамер, а так, як вважаю за потрібне і гідним. Я не прошу всіх погоджуватися зі мною, але я прошу поважати мою думку. Тому що демократія — це повага думки інших. Це цивілізований шлях будь-якої демократичної держави, в якому головною цінністю вважається людське життя, сім’я, мир і процвітання.

 ani-lorak-okonfuzilas-v-instagram-pereborschiv-s-fotoshopom_1

Тому ні «ДНР», ні «ЛНР», ні «Правий сектор», ні «Свобода», не мають морального права торкатися мого імені. Вони не мають ніякого відношення до мене!

Я за мир! І прошу цього миру для всіх нас! Я вірю, що хороших людей набагато більше, ніж поганих. І добро рано чи пізно перемагає зло!

Повна та правдива версія сповіді з домовини Івана Дорна

Алексей Панин снова отличился. Российский актер разгуливал белым днем по городу в дамском исподнем и колготах в сеточку

Путин рассказал о своей встрече с опальным советником Трампа

(Visited 43 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

1 комментарий

  1. за порєбрік, нах… там козломордиє братья пояснять, якщо не дійшло…

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*