Кримськотатарська вечеря — привід зібратися великою родиною

 • Кафе «Merhaba» запросило наше агентство покуштувати обід по-кримськотатарськи. Команду QHA привітно зустріли біля входу. Турецьке слово "Merhaba" у перекладі з російської означає "привіт". Така назва створює в закладі атмосферу затишку

  Кафе «Merhaba» запросило наше агентство покуштувати обід по-кримськотатарськи. Команду QHA привітно зустріли біля входу. Турецьке слово «Merhaba» у перекладі з російської означає «привіт». Така назва створює в закладі атмосферу затишку

 • У кримськотатарській кухні основні страви готують з баранини або яловичини; випічка з прянощами, зеленню та овочами. Найпопулярніші: чебурек, янтик, самса і хачапурі.

  У кримськотатарській кухні основні страви готують з баранини або яловичини; випічка з прянощами, зеленню та овочами. Найпопулярніші: чебурек, янтик, самса і хачапурі.

 • Шеф-кухар з кримськотатарськими коріннями Серант Алієв провів майстер-клас з приготування відомої страви «Імам байлди», розповівши при цьому про деякі традиції кримськотатарських сімей.

  Шеф-кухар з кримськотатарськими коріннями Серант Алієв провів майстер-клас з приготування відомої страви «Імам байлди», розповівши при цьому про деякі традиції кримськотатарських сімей.

 • — Імам байлди — це святкова гаряча закуска. Головні інгредієнти прості: баклажан, баранячий фарш і томатний соус, — пояснив шеф-кухар.

  — Імам байлди — це святкова гаряча закуска. Головні інгредієнти прості: баклажан, баранячий фарш і томатний соус, — пояснив шеф-кухар.

 • Після своєрідного очищення шкірки смугастий баклажан слід обсмажити у фритюрі з усіх боків доти, поки скоринка не набуде золотистого відтінку.

  Після своєрідного очищення шкірки смугастий баклажан слід обсмажити у фритюрі з усіх боків доти, поки скоринка не набуде золотистого відтінку.

 • Частування з тіста кримські татари завжди випікають самі, тому що хліб на столі для них — незамінна річ.

  Частування з тіста кримські татари завжди випікають самі, тому що хліб на столі для них — незамінна річ.

 • У різній формі він завжди присутній на трапезі в кожному кримськотатарському будинку.

  У різній формі він завжди присутній на трапезі в кожному кримськотатарському будинку.

 • — Ми не сідаємо за стіл без хліба і постійно додаємо його в будь-яку страву, — каже Серант Алієв.

  — Ми не сідаємо за стіл без хліба і постійно додаємо його в будь-яку страву, — каже Серант Алієв.

 • Перед тим, як запекти баклажан, його спершу потрібно начинити фаршем з баранини, полити томатним соусом і "накрити" зверху шматочками свіжого помідора для хрусткого ефекту.

  Перед тим, як запекти баклажан, його спершу потрібно начинити фаршем з баранини, полити томатним соусом і «накрити» зверху шматочками свіжого помідора для хрусткого ефекту.

 • Залишаємо страву в духовій печі на 10 хвилин, а потім починаємо її викладати на тарілку.

  Залишаємо страву в духовій печі на 10 хвилин, а потім починаємо її викладати на тарілку.

 • Ми оформили Імам байлди листям салату і додали перцю чилі для любителів гострого. Тепер наше блюдо готове!

  Ми оформили Імам байлди листям салату і додали перцю чилі для любителів гострого. Тепер наше блюдо готове!

 • Сімейна вечеря завжди триває довго і може затягнутися на кілька годин. Основні страви плавно змінюються кримськими солодощами (пахлавою або печивом "курабье") і чаювання триває до пізньої години.

  Сімейна вечеря завжди триває довго і може затягнутися на кілька годин. Основні страви плавно змінюються кримськими солодощами (пахлавою або печивом «курабье») і чаювання триває до пізньої години.

 • — Дай Бог, щоб так тривало й далі, тому що останнім часом ці традиції забуваються. Хочеться, щоб всі збиралися великою родиною, як у старі часи, — зазначив Серант.

  — Дай Бог, щоб так тривало й далі, тому що останнім часом ці традиції забуваються. Хочеться, щоб всі збиралися великою родиною, як у старі часи, — зазначив Серант.

 • Дякуємо: qha.com.ua

  (Visited 24 times, 1 visits today)

  Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
  5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

  Оставить комментарий

  Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

  *