«Кожен день – це подарунок, а не право»: передсмертний лист 27-річної дівчини «розірвав» Інтернет

3 січня 2018 року австралійка Холлі Батчер, яка страждає від рідкісної форми раку кістки, опублікувала на своїй сторінці в Фейсбуці лист, в якому вона розповіла про її ставлення до життя. На наступний день дівчина померла. Їй було 27 років.

Цей лист варто прочитати повністю, настільки він пройнятий любов’ю до життя. Дівчина знала, що їй залишилося жити зовсім недовго, але тим не менш не переставала насолоджуватися кожним днем. Її прощальним листом поділилися вже більше ста тисяч чоловік.

Ось кілька рядків, які змушують задуматися про справжні цінності і радощі.

Я завжди уявляла себе старіючою, в зморшках і з сивими пасмами волосся, більшість з яких викликано моєю прекрасною сім’єю (і обов’язково з дітьми), яку я планувала створити з коханням мого життя. Я так всього цього хотіла, і від усвідомлення того, що це не відбудеться, ще болючіше.

Я просто хочу, щоб люди перестали турбуватися про всілякі стреси в житті і нарешті зрозуміли, що у всіх нас одна і та ж доля, тому зробіть все можливе, щоб ваш час був прекрасним.

Предсмертний лис1

Спробуйте просто насолоджуватися і жити щасливими моментами, а не скидати їх як фотографії в соцмережах. Життя не призначене для того, щоб спостерігати його через екран.

Життя — це щось крихке, дорогоцінне, непередбачуване, і кожен день — це подарунок, а не право. Мені зараз 27 років. Я не хочу йти. Я люблю своє життя. Я щаслива. Я зобов’язана цим своїм близьким. Але все виходить з-під контролю…

… Можливо, сьогодні ви застрягли в пробці, або відчуваєте себе сонною мухою, бо ваші дітлахи не спали, або перукар зробив вам не ту стрижку. Накладні нігті зламалися, груди маленькі, целюліт на дупі, жир на животі трясеться… Нехай все котиться під три чорти. Ви не будете думати про ці речі, коли настане ваша черга вмирати. Все це дуже незначно, коли ви дивитеся на життя в цілому. Я бачу, як моє тіло тане прямо на очах, і я нічого не можу з цим вдіяти. Все, що я хочу, — щоб у мене був ще один день народження, або Різдво в колі сім’ї, або ще один день з моїм коханим хлопцем і собакою… Ще один.

Предсмертний лис2

Найгірше, коли ти можеш витратити всі гроші, які в тебе є… тільки коли ти вмираєш. Це не той випадок, коли вам потрібно купити, наприклад, сукню. Настільки безглуздо думати, що варто витрачати гроші на новий одяг і речі…

Купіть своїм друзям що-небудь хороше, і нехай це не буде ще одна сукня, косметика, коштовності. Ніхто не стане обурюватися, якщо ви надягнете одну і ту ж річ кілька разів поспіль. Краще подаруйте близьким квіти, зваріть кави, приготуйте найсмачніше блюдо, сходіть разом на масаж і скажіть, що ви любите їх, коли будете робити подарунок.

Предсмертний лис3

Слухайте музику… просто слухайте. Музика рятує.

Обійміть свого улюбленця. Навіть перебуваючи далеко, я буду сумувати за моїм собакою.

Поговоріть з друзями — чи все з ними в порядку? Вимкніть телефони.

Подорожуйте, якщо це ваша пристрасть; не подорожуйте, якщо це не так.

Працюйте, щоб жити — а не живіть, щоб працювати.

Справді — займайтеся тим, що змушує ваше серце битися частіше!

Предсмертний лис4

З’їжте торт. І ніякого почуття провини!

Скажіть «ні» тому, що ви не хочете робити.

Не піддавайтеся думці людей, які вважають, що ви якось не так живете. Живіть так, як вам подобається.

Говоріть своїм коханим, що ви любите їх, кожен раз, коли ви можете це сказати, і любіть їх всім своїм серцем.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 3 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*