Користувачі соцмереж висловлюють обурення діяльністю Vodafone в ОРДЛО, — ЗМІ

Мобільний оператор не тільки обслуговує абонентів на непідконтрольних територіях, але й усуває несправності

Depo.Гроші

Сьогодні 20:01

ФОТО: depo.ua

Українці в соціальних мережах викрили телекомунікаційну компанію Vodafone не тільки в роботі на території Донецької та Луганської областей, які перебувають під контролем так званих «ДНР» і «ЛНР», але й у співпраці із самопризначеними властями, повідомляє kp.ua.

Пости про це вже опублікували громадські активісти Роман Шевчук та Юрій Клімов. У коментарях обурені громадяни закликають вжити заходи щодо компанії.

Приводом для обурення стали повідомлення про неполадки мобільного зв’язку МТС на території, непідконтрольній Україні, і реакцію на ці новини з боку компанії. Услід за повідомленням про зниклий зв’язок і пошкодження оптичної магістралі, озвученим на «офіційній» сторінці «міністерства зв’язку ДНР», у місцевій пресі з’явилися повідомлення про роботу фахівців МТС над усуненням проблеми.

І це не перша хвиля обурення, викликана діяльністю компанії, позаяк Vodafone — це єдиний оператор, чиє обладнання працює на непідконтрольних територіях. У березні в пресі з’явилася інформація від народного депутата Альони Шкрум, що компанія Vodafone звернулася до комітету Ради з питань регіональної політики за дозволом вести підприємницьку діяльність на території ОРДЛО.

Водночас прес-секретар оператора Вікторія Павловська спростувала цю інформацію, запевнивши, що Vodafone не звертався з подібними проханнями до нардепів. Приблизно в той же час у пресі з’явилася заява компанії про те, що вона не веде діяльності на території ОРДЛО, а мережа МТС там працює в автономному режимі.

Зазначимо, що український оператор МТС змінив бренд на Vodafone в жовтні 2014 року після встановлення в окремих районах Донецької та Луганської областей незаконної влади, де зв’язок фактично залишився під брендом МТС.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Дякуємо: depo.ua

(Visited 13 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*