Йовбакам: рано чи пізно українське суспільство повстане і тоді помста буде кривавою та не омине нікого.

Вчора правоохоронні органи вчергове проводили «навчання» прямо серед міста. Демонстрували зброю, кількісний склад, перевіряли документи, затримували простих громадян та доправляли в умовний штаб для вияснення не зрозуміло чого, не пропускали людей додому, не пропускали на роботу, обмежували громадянське право людини (в спілкуванні матів було майже рівно з простими словами), світили всім своїм пафосом, бо в них «навчання ато». Не можу і не згадати про «спецназ» який відпочивав і насолоджувався музикою в бур’янах та кущах (чекали на дрг групу певно).
p.s.: мова йде про дії «спецназу» від прикордонзастави до Нової лінії.

Тільки дурень може побачити у всій цій клоунаді навчання, насправді це просто звичайне залякування незгідних, демонстрація підконтрольної сили громадянам та створення ілюзії того, що будь які антивладні виступи будуть митттєво придушені. Досвід показує, що в Україні акаби можуть вихвалятись та бути небезпечними тільки якщо стан речей спокійний, а коли ж виникає якась дійсно екстремальна ситуація, справжній бунт, помста чи стрілянина то вони піджимають хвости і від ще вчора більшості «всемогутніх» копів лишаються лише жалюгідні пародії.

Є хороший полігон на Шипці, де можна відточувати такого роду навчання, чи то блокпости, чи реальні бої в місті. Умови там пречудові. Замість затримування і обмеження прав перехожих можна використовувати добровольців серед своїх бійців чи залучити якісь формації та формування. Але звичайно, що кількість одиниць зброї, особовий склад та типу навички громада не оцінить, бо не побачить що відбувається на полігоні.
Якщо і є потреба таких начань в містах, то потрібно було ними займатись до 2014 року, а не в 2017, коли вже пішов 4-й рік війни, а на передових позиціях не цей «спецназ», а ЗСУ та добробати (не хочу образити людей, які були на передовій і на цих навчаннях, мова не про вас, а про ваше керівництво і більшість бидлобійців). Вдома багато демобілізованих та учасників війни, багато власників зброї, ви хоч представляєте якби торкнулись когось з перерахованих осіб і ті б захищали своє життя…в кіно гратись легко.

Візьміть європейські країни до прикладу. Коли там високий рівень загрози терористичного акту, військові з зброєю на вулицях. Але вони не обмежують права громадянам, не мішають їм потрапити на роботу, домівку і тд, не зупиняють просто так машини та перехожих, не перевіряють документи без потреби, бо типу їм так захотілось, бо в них «загроза», як у нашому сьогоднішньому випадку, а затримують і перевіряють тих хто є підозрілим чи в орієнтуванні.

Вчора в столиці кіллери фсб проявились, в цілому агентура ворожа і на Закарпатті присутня на високому рівні та з дієвими акціями і всім про це відомо, то може реальну працю тут показати, а не кіно і демонстрацію сили мирному населенню, яке і так потерпає щоденно від політики пороха, місцевих бариг, тарифів та життя «по-новому».

Подібні залякування та намагання остаточно закрутити гайки, збільшувати репресії з метою утворення істинної поліцейської держави навпаки налаштовують адекватних людей проти режиму, рано чи пізно українське суспільство повстане і тоді помста буде кривавою та не омине нікого.

Тарас Деяк

Мусорам писькой по губам!

Опубликовано видео момента, когда Королевскую облили зеленкой

Семенченко сделал последнее предупреждение глухонемой власти

Кеш зачищеної статті 2014-го: Милицией Днепропетровска руководит генерал ГЛУХОВЕРЯ- экс ПРЕДСТАВИТЕЛЬ МВД УКРАИНЫ В РФ при ре

22-летняя луганчанка cнялась для итальянского Playboy и рассказала о жизни на Донбассе

(Visited 41 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*