GoPro показала 360-градусну камеру Fusion

GoPro слідом за Facebook анонсувала свою камеру для зйомки сферичного відео. Новинка отримала назву GoPro Fusion і надійде в продаж тільки до кінця 2017 року, хоча влітку компанія запустить програму тестування серед професійних творців VR-контенту. Бажаючі вже можуть подати заявку на участь, – повідомляє INVADERS.

GoPro Fusion охоплює весь простір навколо користувача і вміє знімати 5.2K-відео на швидкості 30 кадрів в секунду. Сам виробник описує її як шість камер GoPro, об’єднаних в одну, хоча це не просто нова версія фірмової платформи Omni, призначеної для установки декількох Hero4 Black. Новинка є самостійним пристроєм з ширококутними об’єктивами.

GoPro Fusion підтримує функцію OverCapture, що дозволяє зробити з 360-градусного відео звичайний ролик, зручний для перегляду на більшості пристроях. При цьому програмне забезпечення GoPro вирізає обрану ділянку зображення.

Перші чутки про розробку 360-градусної камери GoPro з’явилися більше року тому. Минулого літа компанія використовувала такий пристрій на чемпіонаті мотогонок MotoGP, але GoPro Fusion на опублікованому зображенні відрізняється по дизайну. Скільки буде коштувати сферична камера – невідомо.

[embedded content]

Джерело
Поділись


Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 7 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*