Google та Facebook навчають своїх співробітників навіть в туалеті

Компанії, що одержимі ефективністю розподілу робочого часу, серед яких Google, Facebook та Yelp, розміщують інформаційні повідомлення навіть на стінах туалетних кабінок.

Google стала першопрохідцем у такій ініціативі. Але сьогодні компанія не є єдиною у цій справі. Так, Facebook пропонують співробітникам почитати щотижневий внутрішній бюлетень Product and Business Marketing Update, у якому подрібно описані зміни в продукції, успішні рекламодавці та інші новини компанії, а також регулярно публікуєма пам’ятка, що містить технічні вказівки та рекомандації для співробітників та інженерів.

Yelp поширює інформаційні бюлетні Learning on the Loo, за допомогою яких інженери бауть інформація про різні підрозділи компанії та її процеси. Інженер будь-якої команди може написати про технічні або робочих питаннях і потім цей текст буде розміщений в туалетах по всьому офісу. Така програма, вважають в компанії, стала ефективним методом комунікації і дозволяє економити час, проведений в туалеті.

Не тільки традиційні технологічні компанії намагаються змусити співробітників вчитися, не відходячи від туалету. Кілька нових медіакомпаній також вливаються в цю тенденцію, публікуючи статистику компанії, цікаві відгуки і навіть привітання з днем народження. Така практика є недавнім і, можливо, самим нав’язливим прикладом того, як прагнення до підвищення продуктивності змінюють уявлення про межі між діловими і особистими сферами життя.

Дякуємо: bdzhola.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com