Головний популіст дня: Муждабаєв, який пише про можливий замах на Саакашвілі не в СБУ, а на Facebook

Номінується кримськотатарський журналіст Айдер Муждабаєв, який має інформацію про можливий замах на Саакашвілі, але ділиться нею не з правоохоронцями, а з користувачами Facebook

Depo.Влада

Сьогодні 19:17

ФОТО: depo.ua

Номінувала його група «Антипопулісти» у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

«Михайлу Саакашвілі загрожує вбивство, можливо, 17 жовтня. За ним стежать агенти російського ГРУ, і в разі наказу з Москви вони зроблять свою справу. Чи віддадуть наказ — питання. Але якщо віддадуть, то потім, звичайно, буде спроба перекласти провину за це на українську владу в цілому і побічно на президента Порошенка. На місці нашого президента я б зараз почав перейматися безпекою Саакашвілі в найповнішій мірі», — написав він. І додав: своїм джерелам довіряє.

Довіряй, але чому ця надважлива інформація виноситься назагал. Сверблять руки написати у Facebook – спочатку повідом поліції, СБУ, напиши заяву, а потім прозвітуйся: розповів їм все, що знав, тепер побачимо, як вони спрацюють. Та, схоже, мета публікації полягає лише в одній фразі: «На місці нашого президента я б зараз почав перейматися безпекою Саакашвілі в найповнішій мірі». А от Саакашвілі каже, що за ним ходить орава СБУшників. Причому цьому він не дуже радий. Так і не зрозумієш – хоче він, щоб дбали про його безпеку, чи ні.

Допис Муждабаєва скидається на безпрограшний популізм. Не дай Бог замах станеться, скаже: я ж попереджав. А не станеться, скаже: це завдяки моєму допису російські ГРУшники злякалися і відмовилися від злочину. Як там у кліпі на пісню «Лабутени»: «Хто молодець? Я молодець».

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Дякуємо: depo.ua

(Visited 22 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*