Глибока горлянка: кращі техніки орального сексу

Саме глибокий мінет доставляє чоловікам неземне задоволення. Цікаво, що не всі порноактриси володіють цією технікою — для зйомок в еротичних картинах, де необхідно продемонструвати «глибокі навички», їм роблять на язик і горло спеціальну заморозку, яка блокує больові відчуття і блювотні рефлекси. Саме тому порноактриси з такою легкістю демонструють «глибоку горлянку».

Більшість чоловіків в захваті від оральних ласк. Але тим не менше не всі жінки володіють цим мистецтвом в ідеалі. Якщо ви хочете порадувати свого чоловіка неземним минетом, можете натренувати свій рот і відточити техніку виконання, на практиці застосувавши наші поради.

Штучний фалос

Plus size модель Ешлі Грем знялася голою для глянцю (фото)

Настійно рекомендуємо вам тренуватися не з партнером, а з фалоімітатором, виготовленим з м’якого гнучкого латексного матеріалу. Це дозволить вам контролювати руху самостійно і просувати його в рот в своєму темпі, попереджаючи задуху і блювотний рефлекс.

Якщо у вас немає штучного пеніса, можете скористатися підручними засобами — гумова іграшка циліндричної форми, огірок, сосиска, банан і т.д.

Тільки надіньте презерватив на предмет, щоб випадково не відкусити і не вдавитися підручними предметами (особливо, це стосується продуктів харчування). Існує немало прикладів, коли дівчата настільки захоплювалися процедурою, що завдавали собі не малу шкоду, опиняючись на лікарняному ліжку. Так що будьте максимально обережні.

Контролюємо напад блювоти

Це обов’язковий пункт — ви ж не хочете в найприємніший для чоловіка момент нагородити його внутрішнім вмістом свого шлунка. Для цього використовуйте все той же гнучкий штучний фалос. Обов’язково нанесіть на нього змаску, щоб легко ковзати уздовж язика в горло.

Техніка наступна — витягніть і випрямити шию, трохи відхиліть голову назад, на скільки це можливо, висуньте язик — так ви розкриєте максимально своє горло. Зробіть глибокий подих, вставте фалос і просувайте його потихеньку.

Як тільки відчуєте «клубок у горлі», витягуйте предмет, відпочиньте, переведіть подих і пробуйте знову. Пригнічувати нудоту ви навчитеся з часом. Чим частіше будуть тренування, тим швидше ви навчитеся себе контролювати і привчите своє тіло контролювати рефлекси.

Контроль дихання

 оральный секс

Техніка «глибока горлянка» має на увазі, що надходження повітря майже повністю припиниться, тому, щоб в самий розпал оральних утіх не задихнутися і не заліться в нападі кашлю треба контролювати дихання.

Дихати з членом в горлі практично неможливо, тому спробуйте перед заковтуванням вдихнути якомога більше повітря, а потім видихати «короткими чергами».

Потім вийміть член з рота і знову глибоко вдихніть. Важливо, щоб поки ви повністю не освоїте техніку «глибокої горлянки», чоловік сильно не напирав, був пасивний і віддав кермо влади в ваші руки.

Відповідні позиції

ноги женщины

Перші спроби техніки «глибока горлянка» слід проводити в наступній позиції: жінка лягає на ліжко на спину, руки — по швах, чоловік розташовується зверху, спираючись на лікті.

Жінка відхиляє голову назад, висовує язик і якнайширше відкриває рот і вже після глибокого вдиху «заковтує» пеніс.

В цей час чоловікові потрібно утриматися від активних погойдувань стегнами і бажання схопити партнерку за волосся для контролю поступальної ходи. Непідготовлена ​​жінка просто поперхнется, що не доставивши ніякого задоволення чоловікові.

Ще одна хороша поза для початківців — «жінка зверху». Чоловік лягає на спину, розсовує ноги, дівчина нахиляється до пеніса, трохи нависаючи над ним. Краще, якщо чоловік взагалі не буде рухатися, надавши повністю контроль над поступальною ходою жінці.

Комусь подобається занурення в процес «глибокої горлянкии» через позу, коли чоловік стоїть на підлозі, розставивши ноги в сторони, а жінка розташовується навпроти нього, присівши на коліна.

У цій позиції партнерка регулює глибину введення і може допомагати собі руками, обхопивши сідниці чоловіка і направляючи його до себе або від себе.

Для більш просунутих користувачок техніки «глибока горлянка» можна випробувати на собі мистецтво «проковтування». Ковтаючи сперму партнера, коли його пеніс знаходиться в вашому горлі, ви робите масажні руху, тим самим доставляючи ще більше задоволення. Для додаткової стимуляції пеніса, можна облизувати мошонку — але це ще потрібно примудритися.

 

Пари, які освоїли «глибоку горлянку» на майже професійному рівні, можуть дозволити собі бути менш скутими. Наприклад, жінка може бути більш пасивною, в той час як чоловік може керувати процесом. Одна з найбільш вдалих поз — жінка лягає на спину, звісивши голову з краю ліжка.

У такій позі рот і горло жінки розташовуються на прямій лінії. Партнер вставляє член в рот жінки і робить фрикції. Чоловік, завдяки цій позиції, отримує можливість контролювати глибину проникнення. Тільки діяти треба обережно, щоб партнерка не задихнулася.
 
Не слід вводити пеніс на всю довжину в перші рази, потрібно повторювати позу протягом тижня, перш ніж повністю ввести, щоб жінка звикла до відчуттів.

“Як безпечно займатися проституцією”: в українській школі роздали дивну брошуру

Гарячі штучки: Найсексуальніша мандрівниця. Гарячі фото з подорожей однієї красуні (18+)

Груди восьмого розміру руйнують життя і здоров’я цій красуні: важка краса

“Жінка без сраки – як село без церкви” – народне казання про сраку (16+ 🙂

10 несподіваних історичних фактів про секс

За еротику Plus-size жінку звільнили з роботи

Торонто

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com