Фахівці NASA виявили ​​«пульсуючу» галактику

Ученим, які працюють в NASA, вдалося виявити унікальну галактику, яка «пульсує». При цьому усередині скупчення знайдена велика чорна дірка, – повідомляє INVADERS.

Фахівці відзначають, що «пульсація» галактики відбувається в результаті прояву активності чорної діри, що знаходиться в її центрі. Візуально це схоже на роботу серця.

На зображенні цієї галактики, отриманої через орбітальні телескопи, видно, що зірки, які розташовані на краях скупчення, мають червоний колір. Це не характерно для подібних об’єктів і може говорити про те, що там є пил і газ у великих кількостях. Крім того, вченими було відмічена наявність дивних енергетичних сплесків в струменях, які виходили з центру галактики. Саме тому вони і вирішили, що там є чорна діра великого розміру. Вона постійно змінює в скупченні гравітаційне поле. І саме це є причиною унікальної «пульсації» цієї галактики.

Вона знаходиться на дуже далекій відстані від Землі – 45 мільйонів світлових років. Але, оскільки ця галактика має сильне світіння, то її можна виявити за допомогою телескопа. Також фахівці NASA вважають, що всі системи, які знаходяться в цій галактиці – в небезпеці. Постійна пульсація утворює звукові ударні хвилі, що мають руйнівну потужність. Внаслідок їх впливу, через кілька сотень тисяч років дане скупчення може виявитися повністю зруйнованим.

Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 2 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*