Екс-засновниця Ukrainians анонсувала нову патріотичну соцмережу

Після закриття української соцмережі Ukrainians ідеологиня проекту Олександра Струмчинська анонсувала новий проект — соцмережу «ЄCвоє»

У Facebook дівчина обіцяє, що соцмережа запрацює вже у вересні, передає Depo.ua.

«За рахунок свого масштабного підходу, інноваційності та грунтовності розуміння потреб від звичайних користувачів до бізнесу, (проект) об’єднає не лише українців, а й громадян інших держав», — написала Струмчинська.

Додала, що над проектом працює зовсім інша команда розробників, ніж над Ukrainians.

«Коли ви побачите масштабність проекту то зрозумієте, що це не сайт »одноденка», а реальний конкурент не тільки російським соцмережа, а й Facebook. Перш за все — це контент (музика, кіно…), який буде цілком легальним. Крім того, ЄСвоє — це також і бізнес-мережа, в якій кожен користувач (за потреби) зможе заробляти. Ми пропонуємо інструменти як для початку власного бізнесу, так і для покращення ефективної роботи вже існуючого. Також вже на першому ж етапі будуть інтегровані додатки, а цікаві ігри та корисні програми, з якими користувачі ознайомляться на старті», — зазначила стартаперка.

На головній сторінці нового проекту обіцяють запустити його через 16 днів.

«Закохуйся», «Спілкуйся», «Задавай тренди», «Підтримуй», — пишуть на лого.

Зазначимо, що самі слова слабо асоціюються з бізнесом.

Нагадаємо, у травні Олександра Струмчинська заявила про намір створити українську соцмережу Ukrainians спільно з командою канадських розробників. Пообіцяли взятися за проект, якщо ідея набере 50 тис. лайків за десять дніів.

У червні запустили бета-версію проекту з дуже обмеженим обсягом функцій. Можна було шукати і додавати друзів і постити в інших мережах, що ви вже зареєструвалися на новому ресурсі.

А недавно Струмчинська заявила, що Ukrainians припиняє свою роботу.

Дякуємо: depo.ua

(Visited 10 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*