Данилюк зустрівся з віце-президентом Світового банку Мюллером

В рамках щорічних зустрічей Міжнародного валютного фонду і Світового банку у Вашингтоні міністр фінансів України Олександр Данилюк разом зі своїм заступником Юрієм Буцою та заступником міністра економічного розвитку і торгівлі Максимом Нефьодовим зустрілися з віце-президентом Світового банку Сирілом Мюллером

Depo.Влада

Сьогодні 15:57

ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-центр Мінфіну.

«Під час зустрічі учасники обговорили перебіг реформ і співпрацю України зі Світовим банком, а також висловили впевненість, що Світовий банк і надалі залишиться надійним партнером України на шляху до сталого розвитку», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Данилюк наголосив на важливості участі Світового банку у процесі реформ, спрямованих на модернізацію та структурну перебудову української економіки.

«Зі свого боку, Сиріл Мюллер підкреслив важливість розпочатих Україною реформ та необхідність впровадження земельної реформи для подальшого економічного розвитку», – наголошується у повідомленні.

У Мінфіні нагадують, що зараз Україна та Світовий банк спільно працюють над десятками проектів. На початку жовтня директор Світового банку по Україні, Молдові та Білорусі Сату Кахконен закликала Україну провести земельну реформу і зняти мораторій на продаж землі із січня 2018 року.

Нагадаємо, 12 жовтня офіційна делегація України у складі керівництва Національного банку, Міністерства фінансів та Мінекономіки відбули до Вашингтона (США) для участі у Щорічних зборах Міжнародного валютного фонду та Групи Світового банку.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Дякуємо: depo.ua

(Visited 8 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*