CityHawk – пасажирський варіант літального апарату для міських перевезень

Все частіше останнім часом різні компанії повідомляють про свої розробки в сфері створення пасажирських літальних апаратів, так що можна не сумніватися, що створення повноцінного «літаючого таксі» – справа не настільки далекого майбутнього. Питання лише в тому, хто з компаній раніше представить готовий споживчий продукт. Можливо, це буде ізраїльська Tactical Robotics, яка вже розробила апарат з вертикальним зльотом Cormorant, на основі якого зараз і готується продукт для широких мас.

Tactical Robotics разом зі своїми колегами з AirMule (обидві компанії належать Urban Aeronautics) в даний момент активно ведуть розробку і модифікацію апарату. Майбутній літаючий автомобіль отримав назву CityHawk, пише INVADERS. В його основі лежить технологія Fancraft, суть якої полягає у використанні пропелерів з прихованими всередині корпусу роторами. За рахунок цього CityHawk не має виступаючих лопатей і крил, що ускладнюють пересування, зліт і посадку. В якості палива буде використовуватись стиснений водень.

Cormorant. Саме на його основі і розробляється новий літальний апарат

У майбутньому не виключається установка в конструкцію CityHawk електродвигуна. Правда, в якості палива буде виступати все той же стиснений водень. При цьому використання цього виду палива виключає викид вуглекислого газу та інших вихлопних газів, які не будуть забруднювати атмосферу. Подбали конструктори і про безпеку пасажирів: CityHawk буде оснащений «надшвидкою» парашутної системою, яка буде моментально розгортатися, вистрілюючи вгору, в разі виникнення неполадок.

У конструкції CityHawk буде передбачається 4 пасажирських місця (включаючи місце для пілота). При цьому CityHawk може отримати і технологію автоматичного управління, яка вже випробовується на Cormorant. Компанія Urban Aeronautics планує завершити розробку протягом 5 років.

[embedded content]

Джерело
Поділись


Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 3 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*