Цікаві історії про сусідів: а які вони у вас?

Ми живемо під пильни наглядом і можна сміливо заявити, що про все, що відбувається у нашому житті, наші сусіди добре знають і навіть більше і краще, ніж ми самі!

Сьогодні розповімо вам про 10 історій з життя сусідів. Вони бувають різні, але від того лише цікавіші.

  • Вчора доробили ремонт в кімнаті, вдень ​​прийшов сусід з проханням ще посвердлити. На питання «навіщо» відповів, що так він відпочиває від постійних монологів дружини.
  • Ранок почався зі слів «Ти просто казковий ідіот!» від мого сусіда по квартирі. Ну подумаєш, пофарбував плитку у ванній в райдужний колір. Гуашшю. У мені вмирає художник! Максим. 19 років.

  • Завжди ввічливо вітаюся з сусідами і все це лише для того, щоб вони говорили, який я «хороший», якщо що-небудь трапиться і про мене будуть питати…
  • Стою на балконі і чую від сусідів зверху якісь знайомі фрази: «Ти повернувся, повернувся!» — писклявим голосом прозвучало, а далі пішов чоловічому бас: «А кого тут треба виховати?», «Кидай білизну, кидай білизну, кажу!», «Може у тебе є крапелька варення?» — слухаю і думаю, може, тато дитину до свого дитинства долучає, але потім пішло щось не так і почалися «ахи», зітхання і з балкона полетів паперовий пропелер, а потім і ліфчик… Так, такого повернення Карлсона я не очікував…

 

  • Пару місяців назад в ліфті свого будинку приклеїла на дошку оголошень надрукований на принтері вірш, звичайно, залишивши без підпису. Спілкуючись з сусідами, я зрозуміла, що всім подобається і вірш, і ідея ділитися улюбленими творами з сусідами. З тих пір щотижня знаходжу новий маловідомий твір і вчиняю з ним так, як з першим. Всі сусіди дуже задоволені, деякі стали діяти так само, і тепер в ліфті завжди є «що почитати». Закликаю всіх чинити так само, це дуже згуртовує і робить світ хоч трішечки кращим!
  • Кожен раз коли я прокидаюся дуже рано вранці, я виглядаю з вікна, дивлюся на сусідні будинки і втішаю себе тим, що людям, у яких в вікнах горить світло, теж довелося рано встати.

 

  • Сусіди прийшли скаржитися на музику і тупіт. Кажуть, що досить влаштовувати дискотеки. Я вибачилася і сказала, що більше так не буду. Не могла ж я зізнатися, що я люблю бігати під музику з котом навипередки…
  • Мої друзі грали півночі на гітарі на кухні. Стук в двері, я відкриваю. Мій сусід тихо і без слів заходить на кухню, бере гітару: «Баре навіть взяти не можете! Тільки душу рвете своєю грою!», — і зіграв пару акордів, після чого взяв гітару і поставив у куток. Йдучи він сказав: «Ще раз почую о третій ночі гітару, та ще настільки погану, гітаристу гриф в дупу засуну і на струнах його душісам зіграю!». Більше ми на гітарі у мене не грали.

 

  • Те почуття, коли твоя сусідка виявляється порноактрисою, а ти боїшся з нею привітатися, так як не хочеш спалитися, бо бачив всі її фільми.
  • Я сьогодні зробила добру справу. Влаштувала сусідам незабутній ранок, познайомивши їх з Куртом Кобейном.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 61 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*