Чотири вірні ознаки того, що вам зраджують

За його словами, жінки, які звертаються до детективів, виявляються праві в 80% випадків. Вся справа в тому, що вони вміють помічати деталі, яким їх подружжя не надає значення.

Ми в вирішили поділитися з вами цією інформацією. Нижче вас чекають 4 ознаки чоловічих зрад.

Перша ознака

Ознаки зради

Перша і найочевидніша ознака полягає в тому, що чоловік почав ретельніше за собою доглядати: новий парфум і стрижка, новий стиль в одязі. Якщо все це не супроводжується підвищеною увагою до вас або бажанням частіше проводити час разом, то, найімовірніше, чоловік зраджує.

Друга ознака

Ознаки зради1

Якщо чоловік без якоїсь вагомої причини запаролив комп’ютер, смартфон і планшет — це привід задуматися. Звичайно, якщо ви безцеремонно влазите в його робочі папки і моніторите всі дзвінки, то, мабуть, у вчинку чоловіка немає нічого незвичайного — йому просто необхідний особистий простір.

Але якщо ваші відносини були досить довірчими, а потім ні з того ні з сього він поставив всюди паролі, то, ймовірно, йому дійсно є що приховувати.

Третя ознака

Ознаки зради2

Третя риса поведінки зрадника — злість і надмірна агресія. При кожному дзвінку невірний чоловік підривається з місця і виходить говорити з кімнати. Кожне ваше, навіть найбезпечніше питання може обернутися сваркою. Він немов сам шукає привід для конфлікту. А після з’ясування відносин і спроби довести, що не маєте рацію саме ви, він може грюкнути дверима і піти з дому, щоб «провітритися».

Насправді чоловік у такій ситуації просто намагається позбутися від почуття провини і знайти виправдання своїм вчинкам, звинувачуючи вас в тому, що трапилося.

Четверта ознака

Ознаки зради3

Четверта ознака невірності вашого чоловіка — це бажання постійно виходити з дому без вас. Якщо раніше чоловік кликав у кіно і ресторани, пропонував зустрітися з друзями або поїхати на вихідні в інше місто, а тепер постійно вигадує причини вибиратися кудись, але без вас, це потужний сигнал.

Аналогічна ситуація і в разі, якщо ваш чоловік завжди був сиднем, а тепер у нього регулярні зустрічі. Найімовірніше, він знайшов собі нову супутницю, але ви про це ще не знаєте.

Важливий нюанс

Кожен з цих ознак окремо може нічого не означати. Але в сукупності вони служать сигналом, який точно не варто ігнорувати. Як думаєте, варто додати в цей список щось ще?

 За матеріалами AdMe.ru

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 187 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*