Чоловік витратив на літак більше 220 тисяч доларів і ось, для чого він це зробив!

Колишній інженер завжди хотів зробити щось оригінальне, і коли йому на думку спала ідея про авіалайнери, він тут же став втілювати її в життя. Чоловік витратив 220 тисяч доларів, щоб на його ділянці з’явився Boeing 727, і зараз він просто щасливий.

Коли Брюс Кемпбелл набував для себе земельну ділянку в Портленді (штат Орегон, США), він планував жити в фургоні. Але одного разу він побачив телепередачу, в якій повідомлялося, що хтось придбав для себе справжній літак. Ця ідея дуже сподобалася чоловікові, і він приступив до її реалізації.
літак1

Брюс Кемпбелл купив списаний Boeing 727 в далекому 1999 році. Літак знаходився в Японії, тому, щоб його доставити в США, необхідно було демонтувати хвіст і крила авіалайнера, а потім після прибуття повернути їх на колишнє місце. Примітно те, що сам Боїнг обійшовся власнику в 100 000 доларів, а за перевезення йому довелося викласти ще 120 000.
літак2

Незважаючи на те, що зовні авіалайнер виглядає переконливо, всередині він обставлений досить скромно. Брюс Кемпбелл не одружений і, як він сам висловився, не потребує розкоші. Найнеобхідніші предмети інтер’єру виставлені вздовж стін фюзеляжу.
літак3

Найголовнішим для господаря є те, що в його будинку збереглися такі оригінальні елементи, як кабіна пілота з панеллю керування, кілька пасажирських сидінь, миготливі лампочки.
літак4

Коли до Брюса приходять гості, він просить їх знімати взуття і перевзуватися в запропоновані тапочки, щоб уникнути зайвого прибирання. Сам же чоловік живе в літаку шість місяців на рік, решту часу він проводить в Японії. Брюс плекає надію, що йому вдасться придбати ще один літак і облаштувати його вже в країні Висхідного сонця.
літак5

літак6

Відповідаючи на питання, навіщо йому знадобився саме літак, а не звичайний дерев’яний або кам’яний будинок, Брюс тільки посміхнувся:

Не звертайте увагу на натовп, не погоджуйтеся на нудне життя. Сміливо вибирайте свій шлях і робіть те, що подобається вам.

Джерело

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 5 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*