Черговий медогляд майбутньої мами показав, як в її утробі цілуються близнючки

Карісса Гілл, у якої 25-й тиждень вагітності від її хлопця Ренді, була у нестямі від радості, коли приголомшливі 3D-технології показали дивно чіткий вигляд близнят. Вона сказала Fox 29:

Я хотіла б поділитися цією історією зі світом. Вагітність — прекрасна річ для зйомки, особливо коли ви бачите такі моменти.

 

Іншу фотографію на своїй сторінці в Instagram вона підписала:

Важко було не бути настільки вдячною в цей момент. Я відчуваю себе настільки благословенною і не можу дочекатися зустрічі з нашими двома дорогоцінними принцесами.

 

Пара нещодавно стала батьками своїх однояйцевих близнюків Ізабелли і Каллі, а до того пройшла сканування в Fetal Vision Imaging в Пенсільванії, США, минулого тижня.

 

Згідно веб-сайту клініки, вона використовує 3D- і 4D-ультрасучасні технології, які дозволяють «оживляти зображення вашої дитини» і навіть створювати ефект «живого кіно», щоб батьки могли спостерігати за посмішкою або рухами дітей.

 

Fetal Vision Imaging також поділилася фотографіями пари на своїй сторінці в Instagram, написавши: Вітаємо Карісса і Ренді з їх близнюками.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 37 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*