Цей тест за 2 хвилини покаже, як розвивається ваш інтелект

У одного палиця довше, у другого камінь гостріше, а третій відійшов у бік і вже колесо розкручує. З появою тесту Айзенка з’явилася можливість змагатися в розмірах IQ.

У свою чергу, ми знайшли для вас коротенький тест, що відкриває перспективи розвитку вашого інтелекту.

Виберіть трубу, по якій вода потече швидше

Тест на інтелект

Варіант №1

Найімовірніше, ваш інтелект коливається в показниках від 80 до 100, і при цьому ви маєте потенціал для безмежного розвитку. Ви більше покладаєтеся на творчий підхід у вирішенні проблем. На жаль, ви боїтеся ділитися своїми думками та ідеями з людьми, щоб не опинитися в незручній ситуації. А даремно! Адже одна голова — добре, дві — краще, а п’ять — просто чудово. Намагайтеся більше спілкуватися, це буде збагачувати ваш розум і пестити душу.

Варіант №2

Показники вашого інтелекту середньостатистичні, що вже добре в сучасному світі. Але у вас є одна суперздатність: ви знаєте, як управляти чужим розумом. Можете долати будь-які труднощі завдяки умінням і знанням інших людей, ніби вони ваші власні. Використовуйте їх собі на благо — і завжди будете на крок попереду.

Варіант №3

Ви виділяєтеся з товариства оригінальним підходом до питання. Правда, однодумців зустрічаєте мало, так як слідувати вашим нестримним ідеям часом досить важко. Незважаючи на маленький відгук, ніколи не переставайте розповідати людям про свої плани та цілі, це допомагає вашому інтелекту активно розвиватися і ефективніше працювати.

Варіант №4

Здається, ваші показники геніальності перевалюють за 120 балів. Якщо вам вдасться сфокусуватися на улюбленій справі, а не відволікатися на дрібниці, ви зможете пробудити інтелект на всі 100%. З таким даром ви просто приречені на успіх.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 174 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*