Цей 10-місячний хлопчик завважки з 9-річну дитину: родина рятує малюка як може

Луїс Мануель з Мексики, якому лише 10 місяців, важить 30 кілограмів. Лікарі сказали його батькам з міста Текоман, що у їхнього сина може бути синдром Прадера-Віллі.

 

Зараз батьки хлопчика приступили до збору коштів, оскільки, за їхніми словами, якщо діагноз підтвердиться, вони просто не зможуть забезпечити медичний догляд за сином. Адже подібне лікування складається з серії ін’єкцій гормонів, кожна з яких коштує близько 530 доларів. При народженні Луїс Мануель важив звичайні 3,5 кілограма, але загрозливо швидко почав набирати вагу.

 

Його мати Ізабель Пантоя розповідає:

«Уже через місяць ми помітили, що йому не підходить одяг, і ми повинні були одягати його в одяг для однорічних і навіть дворічних дітей. Ми бачили, як наша дитина швидко набирає вагу. Іноді він не міг спати, тому що задихався через свою вагу»

 

Лікарі кажуть, що у Луїса Мануеля зараз вага 9-річного хлопчика, хоча до свого першого дня народження йому ще 2 місяці.

 

Синдром Прадера-Віллі — це спадкове захворювання, викликане відсутністю батьківської копії ділянки хромосоми, через що хворі відчувають себе постійно голодними, що часто призводить до ожиріння і діабету 2-го типу. Лікарі з Текомана кажуть, що Луїс Мануель стане першою людиною в місті з таким захворюванням.

Джерело

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 12 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*