Бунт на виборах в Одеській області: туалет під деревом і втрата свідомості

Журналіст з Ананьєва Володимир Сєдов на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук розповів, що 22 липня в селищі міського типу Ширяєве Одеської області бунтували члени дільничної комісії 138-го виборчого округу. Про це повідомляє Взгляд з Одеси.

Причиною послужили нелюдські умови, в яких їм довелося здавати протоколи. На колективне звернення до Центральної виборчої комісії з вимогою припинити знущання над людьми ніхто не відреагував. Члени комісії попередили, що якщо їх протест не буде почутий, вони перейдуть до більш рішучих дій.

«Люди сплять прямо під будівлею адміністрації, у кожного дерева влаштований туалет, навколо антисанітарія, люди втрачають свідомість. Члени ДВК 138-го виборчого округу кажуть, що їм влаштували справжній геноцид і написали колективне звернення до Центральної виборчої комісії з вимогою перенести окружну виборчу комісію №138 з Ширяєвого в інше місце і припинити знущання над людьми. На жаль, влада ніяк не реагує на те, що відбувається в Ширяєвому, тому члени ДВК попереджають, якщо найближчим часом не будуть створені умови і виборчий 138 округ не перенесуть в інше місце, вони вдадуться до більш радикальних дій», – пише Володимир Сєдов.

Фото: Взгляд з Одеси

Поделиться
Висловити своє враження

https://uk.etcetera.media

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com