Блиск і злидні російських спецслужб — "гібридна історія" Сергія Лойко

КИЇВ (QHA) —

14 березня відомий письменник, автор бестселерів «Аеропорт» і «Рейс» Сергій Лойко презентував свій новий документальний фільм-розслідування «Гібридна історія», препаруючи під мікроскопом те, як Росія веде гібридну війну проти України і всього світу.

Фільм розповідає про неймовірну історію розкриття російської агентурної мережі в Україні і спроби російських спецслужб організувати провокації з інсценівками терактів на території Росії, щоб дискредитувати Київ.

— Фільм являє собою дослідження під мікроскопом методів гібридної війни. Це історія однієї оперативної групи, такого собі тресту «Рога і копита» — ФІЦ (Федеральний інформаційний центр) «Аналітика і безпека», — розповідає Лойко.

Спочатку ця історія здалася такою шаленою, що у неї було важко повірити. Але при більш детальному ознайомленні стало зрозуміло, що все відбувалося у реальності.

— Я прочитав про брифінг пана Грицака, потім подивився відео. Мене це зацікавило. Ця історія здалася мені неймовірною, адже йде гібридна війна і можна очікувати будь-яких сюрпризів від усіх сторін. Спочатку мені здалося, що цього не може бути, — сказав письменник.

За його словами, спочатку у нього виникла ідея написати книгу, але пізніше, коли він все більше розбирався у деталях історії, то зрозумів, що вона прекрасно підходить для кіно.

Частково допомогло те, що колишній агент російських спецслужб (зараз заарештований в РФ) допустив помилку, закохавшись у дівчину, яку раніше завербував.

— Мені шалено пощастило, що Сергій Соколов, колишній начальник аналітичної служби Бориса Березовського, якого вважають організатором всієї цієї справи, раптом погодився дати мені інтерв’ю. Я приїжджав до Москви, і ми розмовляли з ним три години. Я ніяк не міг зрозуміти, а чому він дає мені це інтерв’ю і потім, десь до кінця інтерв’ю я зрозумів, що тут присутня пристрасна любов і він намагається знайти будь-які способи і важелі, щоб врятувати свою кохану — молоду жінку, яка на 30 років молодша за нього і звинувачується у державній зраді, їй загрожує від 12 до 15 років, — розповідає Сергій Лойко.

Так, крок за кроком, поступово, протягом 5 місяців, Сергій Лойко розплутав клубок операцій РФ у рамках гібридної агресії проти України.

Як зізнається автор, до фільму увійшла лише третина зібраних матеріалів. Решту він планує розповісти у своїй новій книзі, за роботу над якою збирається взятися вже восени.

Документальний фільм вже доступний у відкритому доступі на YouTube.

QHA

Дякуємо: qha.com.ua

(Visited 13 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*