Батьки возз’єдналися з дочкою, яку переплутали в пологовому будинку ще 39 років тому

Сім’я Лаштур підозрювала, що виховує чужу дитину, але в 1999 році переїхала в США, залишивши спроби знайти справжню дочку. І ось тепер сім’я возз’єдналася завдяки пильному сусідові і «Фейсбук», повідомляє Daily Mail

 

Віра і Микола Лаштур розповіли журналістам, що першим в походженні Тетяни засумнівався їх сусід: він натякнув батькам, що дівчинка зовсім на них не схожа. Сім’я спробувала знайти справжніх батьків Тані, але зазнала невдачі. Уже після переїзду в США сім’ї вдалося вийти на слід Валентини: її ім’я назвав той самий сусід, який виявився знайомий з сім’єю Суман.

 

 

Пошуками Валентини Суман зайнялися Тетяна і її «молодший брат» Анатолій. Їм вдалося знайти жінку в «Фейсбуці» і вийти з нею на зв’язок. Після спілкування і обміну фотографіями стало очевидно, що Валентина — справжня дочка Віри і Миколи. Проведена ДНК-експертиза тільки підтвердила цей факт. Тетяна, в свою чергу, змогла познайомитися зі своєю справжньою матір’ю.

 

 

Тепер сім’я Лаштур збирає гроші, щоб запросити Валентину в США на Різдво. Батьки сподіваються, що з часом втрачена дочка перебереться до них разом зі своїми дітьми.

Анатолій Лаштур каже:

«Ми намагаємося компенсувати втрачений час, який ми ніколи не могли провести з нею».

  

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 88 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*