Apple працює над власною дисплейною технологією, яка перевершує OLED

В цьому році очікується, що Apple випустить перший смартфон, який отримає OLED-дисплей. Однак iPhone наступного покоління, який дебютує в 2018 році, може бути оснащений дисплеєм не OLED, а micro-LED, в розробку якого інвестує Apple. Про це повідомляє INVADERS.

За відомостями Business Korea, смарт-годинник Apple Watch Series 3 першими отримають дисплей micro-LED. Раніше висловлювалися припущення, що розробка, яка характеризується як «технологічний прорив в екранах», знайде застосування в гарнітурі або автомобільному екрані, але джерела стверджують, що першими панель на мікроскопічних світлодіодах отримають «розумні» годинники наступного покоління.

Екран micro-LED тонший за OLED і LCD і є більш енергоефективним. При цьому його виробництво більш складне і витратне. Панель micro-LED складається з світлодіодів розмірами від 1 до 100 мкм.

Трохи більше трьох років тому Apple придбала виробника micro-LED дисплеїв LexVue. А навесні 2015 року побудувала на Тайвані завод, де проводить дослідження і вивчає виробництво панелей micro-LED із застосуванням технологій LexVue.

Що ж стосується третього покоління Apple Watch, то їх дебют очікується у вересні. Зовні новинка буде схожа на Apple Watch першого покоління, але при цьому стане більш незалежною від iPhone і буде відрізнятися тривалим часом автономної роботи.

Конкретної інформації про терміни переходу на Micro-LED в смартфонах Apple джерела не приводять. Однак аналітики впевнені, що після «обкатки» технології в Apple Watch вона знайде застосування в iPhone.

Джерело

Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 6 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*