Apple підвищить ціну на iPhone 8: треба буде дуже захотіти, щоб придбати

На думку аналітиків і експертів Apple, iPhone 8 анонсують з ціною не менше 1000 доларів. Поки ніхто не знає, як Apple виправдовує високу ціну за пристрій, який за всіма витокам не запропонує багато нових функцій.

 1482838200_iphone-8-features

Згідно з численними повідомленнями, особливо від аналітика Apple Чі Мінг Го, Apple планує випустити три нові моделі iPhone в цьому році. Перші дві моделі будуть ітераціями поточного iPhone 7 і 7 Plus, з аналогічними характеристиками, але поліпшеннями в роботі камери і процесора.

 iPhone-8-why-1

Третя модель буде новинкою, з новим екраном, що використовує технологію OLED, яка відображає кращі кольори і максимізує енергоефективність. Він також сказав, що має бездротову зарядку, 3D камеру для розпізнавання осіб і доповнену реальність, а також зменшені рамки навколо дисплея.

 iphone-8-concept-embedded-fingerprint-reader

iPhone 8 відкриє новий «розкішний» рівень в лінійці iPhone завдяки своїй високій ціні. Деякі спостерігачі Apple, експерт John Gruber вважає, що iPhone 8 може коштувати до 1200 доларів. Це на 550 доларів більше, ніж стартова ціна iPhone 7. У той час як нові версії iPhone 7 (7s і 7s Plus), швидше за все, збережуть ту ж цінову політику, що і зараз,на відміну від iPhone 8.

iphone8-7

Джерело

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 47 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*