7 поширених ситуацій, на які не можна «забивати»

Ви навіть не помічаєте, як опиняєтеся в ситуації, вихід з якої тільки один — той, який вигідний людині, котра поставила вас у неї. Що з цим робити?

У нас є відповідь! Наступного разу, коли опинитеся припертим до стіни, скористайтеся списком наших підказок.

«Тобі треба — ти і роби»

7 речей без гальм

Що відбувається: Вас просто ставлять перед фактом або призводять манівцями до висновку, що ви комусь щось винні. Іноді цей «хтось» — ви самі, якого намагаються мотивувати на дії, які зовсім не хочеться виконувати.

Що робити: Задайте маніпулятору питання: «Чому і кому я це повинен?»

Обіцянки, дані під тиском, не рахуються

7 речей без гальм1

Що відбувається: У вас якимось чином витягли обіцянку зробити те, що вам не хочеться.

Що робити: Відмовтеся, ви ж господар свого слова: захотіли — дали, перехотілося — взяли назад. Інша справа, що потім про вас може піти поголос, що ви не виконуєте обіцянок. А якщо репутація для вас важливіше, то наступного разу двічі подумайте, перш ніж обіцяти щось.

Не давайте на собі їздити

7 речей без гальм3

Що відбувається: Одного разу вас поставили в ситуацію, коли ви були просто зобов’язані запропонувати свою допомогу. Тепер же, коли ви її не пропонуєте, вас звинувачують в егоїзмі та інших гріхах.

Що робити: Припинити спілкування з цією людиною. Тому що варіанти «наступного разу не пропонуйте» не існує. Або продовжуйте нести хрест безвідмовного друга.

Рабство скасували

7 речей без гальм4

Що відбувається: Ви майстер своєї справи, тому багато хто користується вашими послугами «по дружбі». Тобто безоплатно.

Що робити: Пояснити, що час і сили, витрачені на інших, — це час і сили, не витрачені на себе. І що за послугу треба запропонувати відповідну послугу.

Що було те загуло

7 речей без гальм5

Що відбувається: Вам ставлять в приклад вас же — такого, яким ви були раніше. Тиснуть на природне бажання людини бути краще, а не гірше. Тим більше не гірше себе колишнього.

Що робити: Пояснити, що людина постійно змінюється і що це природний процес. На підтвердження можете навіть дати посилання на статтю, в якій описується, через скільки днів повністю оновлюється набір клітин в організмі людини.

Не ведіться на шантаж

7 речей без гальм6

Що відбувається: Маніпулятор знаходить вашу найголовнішу прихильність і починає на ній грати, шантажуючи цією слабкістю.

Що робити: Приховувати свої слабкості.

На жалість завжди тиснуть самі нахабні

7 речей без гальм2

Що відбувається: Вам скаржаться на те, як все жахливо, погано, бридко. І не тільки зараз і у них, а й у тебе теж. 15 років тому, в той непогожий вівторок, ти пам’ятаєш? А інший випадок? Як було погано, правда?

Що робити: Поскаржитися на погану пам’ять. Або відповісти, що той випадок допоміг вам зробити правильні висновки, і запропонувати наслідувати ваш приклад.

За матеріалами AdMe.ru

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 7 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*