7 нових серіалів 2017 року, які скрасять осінні вечори

Для тих, хто розділяє нашу думку, ми приготували добірку гарячих серіалів різних жанрів, які скрасять навіть найсіріший день.

Р.S. У назві серіалу міститься посилання на джерело, де можна переглянути новинку.

Двійка/The Deuce

 

Нью-Йорк, 70-ті роки минулого століття. Час розквіту індустрії продажної любові в престижному Манхеттені, розповідь про який ведеться через призму життя близнюків-мафіозі, зіграних Джеймсом Франко, і повії, чию роль виконала Меггі Джилленхол.

[embedded content]

Дитинство Шелдона/Young Sheldon 

 

Довгоочікуваний спін-офф про 9-річному Шелдона Купера, який, незважаючи на вік, майже нічим не відрізняється від персонажа Джима Парсонса, виходить одночасно з 11-м сезоном «Теорії Великого вибуху». Цікаво, що маму маленького Шеллі грає дочка актриси Зої Перрі — «серіальної» мами дорослого Шелдона Купера.

[embedded content]

Страйк/Strike

 

«Страйк» — справжній подарунок для шанувальників Джоан Роулінг, з чиєї книги, написаній під псевдонімом Роберт Гелбрейд, і знятий багатосерійний фільм. Серіал розповідає про сищика Корморана Страйка — колишнього військового, який отримав душевні і фізичні травми в боях, який служить в невеликому детективному агентстві й розплутує практично безнадійні справи.

[embedded content]

Хороший доктор/The Good Doctor 

 

Шон Мерфі — самий незвичайний хірург на світі. Він володіє феноменальною здатністю розпізнавати і лікувати найскладніші захворювання, а також фантастичною пам’яттю. Однак у нього є ще одна особливість: геніальний доктор страждає аутизмом і абсолютно не здатний розуміти емоції людей і співпереживати пацієнтам.

[embedded content]

Електричні сни Філіпа К. Діка/Philip K. Dick’s Electric Dreams 

 

Філіп К. Дік — письменник, по книзі якого Рідлі Скотт зняв фільм «Той, що біжить по лезу». «Електричні сни …» складно назвати серіалом в класичному розумінні, адже кожна його серія — кіноілюстрації одного з творів цього незвичайного автора. До речі, в ролі Філіпа Діка — чудовий Брайан Кренстон.

[embedded content]

Зоряний шлях: Дискавері/Star Trek: Discovery 

 

Довгоочікуване продовження легендарного «Зоряного шляху» оповідає про події, що відбувалися за 10 років до історії, розказаної в оригінальному серіалі. Головний персонаж «Дискавері», який розповідає про галактичні пригоди і взаєминах екіпажу однойменного космічного корабля, — Номер Перший, зведена сестра Спока.

[embedded content]

Грішниця/The Sinner

У звичайний сонячний день Кора Таннетті з чоловіком і дитиною відпочивала на пляжі. Нічим не примітна історія робить різкий поворот, коли вона зауважує неподалік парочку, озброюється ножем і вбиває молоду людину, що цілується з дівчиною. Здається, що цей напад агресії не має логічного пояснення, однак розслідування дає несподівані результати.

[embedded content]

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 22 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*