7 найпопулярніших видів поцілунків і що вони означають

У когось все йде вдало, у когось — не дуже, але так чи інакше всі запам’ятовують свій перший поцілунок. Але крім самого першого поцілунку є ще багато самих різних видів поцілунків, і вони теж бувають у перший раз!

Поцілунок у щічку

Види поцілунків1

Милий, легкий, швидкоплинний поцілунок у щоку, саме він найчастіше змушує нас бентежитися і заливатись рум’янцем, якщо він від тої самої людини, яка просто шалено подобається. Він може бути як дружнім, так і вказувати на симпатію між людьми. До речі, якщо один з коханих цілує свого партнера в щоку, то це свідчить про турботу, зворушливість і щирість почуттів.

«Атакуючий» поцілунок

Види поцілунків2

Взагалі, якщо бути точніше, то це щось на зразок «атакуючий обличчя» поцілунок. Звучить дивно, правда? А ось ті, у кого він був, зараз згадали і скривилися, особливо якщо при поцілунку зіткнулися носами. Для непосвячених пояснюємо: це такий поцілунок, коли ваші роти відкриті настільки широко, наскільки можна, і який створює відчуття, що ви не можете відірватися один від одного, як присоски. Можна сказати, що це поцілунок з серії пристрасних. А що вони означають, ви, напевно, вже здогадалися.

Французький поцілунок

Види поцілунків3

Має досить цікаву історію походження назви. Існує думка (або жарт), що французи таким поцілунком намагалися закрити рот співрозмовника, щоб той перестав базікати, адже під час нього неможливо вимовити ні слова. А взагалі, деякі французи називають його «англійським», і ніхто не може зрозуміти, чому. Такий поцілунок повинен починатися з легких і ніжних дотиків, а тільки потім стає більш наполегливим. Він говорить про те, що закохані хочуть пізнати один одного ближче, але також існує думка, що це відмінна перевірка партнера — не кожен може оцінити відвертий прояв пристрасних почуттів.

Поцілунок з язиком

Види поцілунків4

Ваші язики сплітаються в пристрасному танці, який зрозумілий тільки вам двом. Ну, а якщо серйозно, то цей поцілунок може означати, що вашому партнеру хочеться показати свої справжні почуття не тільки красивими словами, діями і вчинками — йому хочеться передати весь свій внутрішній стан, всю пристрасть і любов до вас, і кращого варіанту, ніж поцілунок він просто не знаходить. До того ж, таким поцілунком партнер хоче дізнатися, що відчуваєте до нього ви, так що не бійтеся.

Поцілунок з покусуванням

Це відбувається під час пристрасного поцілунку, коли один з коханих починає покусувати губу свого партнера. Такий поцілунок може свідчити про бажання більшого, ніж простий нешкідливий поцілунок. До речі, він також може означати, що пара веде досить активне статеве життя, і не боїться різних експериментів.

Поцілунок із закритим ротом

Види поцілунків5

Зазвичай це швидкий і легкий поцілунок, який триває буквально кілька секунд, саме такий може залишити вам ваш партнер на першому побачення. На початку відносин це означає збентеження, що ви ще не звикли один до одного, а ось якщо так цілується пара, яка разом вже довго, то означає, що хтось із вас не може подолати емоційний бар’єр.

Поцілунок від родичів

І він буває в щоку, а що це значить, ми вже писали. Так всі ваші бабусі, дідусі, батьки і вся ваша рідня висловлюють любов до вас і турботу, так що не ухиляйтеся, вони просто дуже-дуже вас люблять! 😉

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 22 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*