69-річний Рон шукає собі 9 дружину, але тепер постарше – років тридцяти

Чоловік, якому набридли стосунки з юними дівчатами, розповів, що хоче зустрітися «з кимось більш зрілим»: майбутній нареченій повинно бути близько тридцяти років.

  

Рон Шеппард вирішив знову зв’язати себе узами шлюбу після того, як його кинула наречена — 28-річна Крістель Маркес. Тепер чоловік хоче знайти когось більш зрілого, повідомляє The Sun.  Рон розповів, що вважає тридцять років «ідеальним віком» і в даний момент переписується в «Фейсбуці» з декількома кандидатками на його руку і серце.

 

Вперше Рон одружився в 1966 році у 19 років: його обраницею стала Маргарет, яка народила йому трьох дітей.

 Наречена № 3, Леслі, пан Шеппард в 1976 році

 

Рон із своєю четвертою дружиною Кеті, з якою зустрічався в святковому таборі, перш ніж вони одружилися в 1982 році. У них була дочка, шлюб тривав чотири роки.

 

П’ята дружина Рона Сью, з якою він познайомився в залі бінго і одружився в 1986 році. У них було двоє синів, але вона викинула його в 1997 році.

 

Найдовшим шлюбом Шеппарда став восьмий за рахунком: тайка Вен прожила з ним цілих одинадцять років. Пара розпалася в 2015 році, і Рон практично відразу познайомився з наступною коханою.

 

Остання любов Рона — філіппінка Крістель — покинула його після того, як їй відмовилися продовжити візу в Великобританії. Жінка просто зібрала речі і зникла, заблокувавши колишнього в «Фейсбуці». Але незважаючи на те що серце Рона Шеппарда розбите, він упевнений, що все-таки одружується в дев’ятий раз.

 

Рон Шеппард каже:

«Я любив цю жінку від щирого серця. Але я подумав і все-таки подзвонив в поліцію і Прикордонне агентство на випадок, якщо вона спробує залишитися в країні незаконно».

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 27 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*