5 «таємниць» про які не знають чоловіки жінок у декреті

Поки чоловік заробляє гроші, жінка залишається один на один вдома з немовлям. І ця робота часто виявляється не менш важкою.

Для всіх батьків майбутніх і справжніх ми вирішили нагадати, що відчуває і як проводить дні мама, яка перебуває в декреті.

Рутина

Таємниці декрета — копия

Рутину в двох словах можна описати так: декретна відпустка. Погодувати, умити, поміняти підгузник, зробити масаж, поагукати, погуляти, погодувати, поміняти підгузник, випрати пелюшки-сорочечки (ага, немовлята пускають слину і відригують молоко), постукати брязкальцем і знову мити, годувати, гуляти… В таких обставинах похід у поліклініку з немовлям на плановий огляд — вже надзвичайна подія.

Відсутність графіка

Таємниці декрета1 — копия

Здавалося б, що може бути зручніше для мами і немовляти, ніж дотримуватися розпорядку дня. І педіатри так радять. Але сувора реальність вносить свої корективи в усі ці графіки і плани. Малюкові пора спати? Він плаче і не засинає. Від їжі відмовляється. На вулиці не хоче лежати в колясці і кричить так, що обертаються всі перехожі. Мамі залишається тільки змиритися і підлаштовуватися під мінливий настрій свого «начальника».

Відсутність результату від своєї діяльності

Таємниці декрета2 — копия

Що може бути приємніше, ніж щось наполегливо робити і в підсумку досягти бажаної мети? На жаль, жінці в декреті про досягнення залишається тільки мріяти. Як би вона не працювала на благо сім’ї, результату не видно. Тільки навела порядок — по кімнаті знову валяються іграшки. Вранці випрала? До вечора знову купа брудної білизни.

Невпевненість у собі

Таємниці декрета3 — копия

Материнство впливає на кар’єру, коло спілкування і фігуру. Часто це тимчасово, але жінка в декреті не знає цього напевно. Чи зможе вона повернутися до роботи і коли? Чи вдасться привести себе в форму? Чи буде вона цікава своїм незаміжнім подругам, знаючи про кольках і грудне вигодовування більше, ніж про кіноновинку і моду? Такі думки постійно крутяться в голові і не додають впевненості в собі.

Безумовна любов

Таємниці декрета4 — копия

Втома, рутина, невпевненість в собі кудись випаровуються, коли малюк в перший раз посміхається, говорить «мама» і «люблю». До біса всі труднощі! Пора знову піти в… декрет!

За матеріалами AdMe.ru

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 10 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*