17-річний фотограф влаштував для трирічного брата фотосесію в стилі «Воно»

Люди перевдягаються у персонажів, влаштовують фотосесії, зйомки, пародії. Але одна справа, коли знімаються дорослі, а от коли на клоуна Пеннівайз перетворюються діти…

Малі частенько бояться клоунів, а ось чада в костюмах цих клоунів здатні викликати жах навіть у дорослих.

17-річний талановитий фотограф з США Іган Тільман влаштував для свого трирічного брата Луї незвичайну фотосесію, яка неабияк налякала світ. Хлопець одягнув молодшого брата в костюм клоуна Пеннівайз з фільму «Воно». Малий настільки талановито увійшов у образ, що примудрився налякати і користувачів мережі, і робітників залізниці, на шляхах якої було зроблено кілька кадрів.

Фотосесія Воно1

Фотосесія Воно10

Фотосесія Воно11

Фотограф самостійно створив костюм та загримував брата.

Фотосесія Воно12

Фотосесія Воно2

Фотосесія Воно3

Насправді Луї — звичайний зворушливий і милий хлопчик, хоча, дивлячись на його фото в костюмі Пеннівайз, складно в це повірити. У свої три роки він великий модник і частенько стає героєм фотосесій старшого брата.

Фотосесія Воно4

Іган поділився моторошними знімками в Фейсбуці та Інстаграмі, де його запис швидко став вірусним, зібравши тисячі лайків і репостів. Коментаторів знімки сильно вразили, але вони, здається, не хотіли б зіштовхнутися з Луї в цьому образі в реальності.

Фотосесія Воно5

«Мій найгірший нічний кошмар…»

Фотосесія Воно6

«Я сподіваюся, що ніяка дитина не з’явиться у мене вдома в Хеллоуїн, одягнена в такий спосіб… Я не відкрию двері, і вони підуть з порожніми руками, лол».

Інші залишилися в дикому захваті від костюма: вони вже знають, як нарядять дітей на Хеллоуїн, навіть незважаючи на небезпеку залишити їх без солодощів.

Фотосесія Воно7

«Браво, Луї, він вдихнув життя в цього персонажа».

Фотосесія Воно8

«Це погано, що я хочу зробити таке для нашої дитини?»

Втім, костюм і фотографії надихнули дійсно не всіх. Наприклад, представники місцевого відділення залізниці також помітили вірусний пост, але вони скептично поставилися до ідеї фотографуватися на залізничних коліях і серйозно розсердилися.

Фотосесія Воно9

«Фотосесії на залізничних шляхах можуть здаватися нешкідливими, але взагалі-то це надзвичайно небезпечно. Потяги тихіше, ніж ви думаєте, і їм може знадобитися миля на те, щоб зупинитися: коли машиніст вас помітить, буде вже занадто пізно. Крім того, це незаконно: вас можуть заарештувати або оштрафувати за незаконне проникнення на територію. Будь ласка, будьте обережні. І не фотографуйтеся на шляхах».

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 114 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*