16 комедій для бадьорих і веселих вихідних

Жарти — це найкорисніші вітаміни з усіх можливих і навесні, і восени, і взимку, і навіть влітку.

Ми зібрали 16 відмінних комедій для бадьорості і радості. Смійтеся на здоров’я.

Дживс і Вустер

 Круті комедії

Якщо хочете класичного англійського гумору, вам сюди. Міні-серіал про непутящого містера Вустера і його незворушного і влучного слугу Дживса можна дивитися нескінченно.

Людина на Місяці

 Круті комедії1

Це фільм про американського коміка Енді Кауфманна, який дає можливість зовсім по-новому поглянути на талант Джима Керрі. Акторові вдалося розповісти історію людини, яка могла розсмішити кого завгодно, і при цьому ніхто з глядачів не міг сказати, над чим, власне, сміється.

Меверік

 Круті комедії2

Там, де Мел Гібсон, там нехитрий, але надійний, як табуретка, гумор. Віртуозний картяр і незлобивий шахрай Брет Меверік намагається всіма правдами і неправдами здобути гроші для участі в покерному чемпіонаті. У цьому йому допомагає і заважає чарівна злодійка Анабель. Легка і ненав’язлива комедія для приємного проведення часу.

Легка поведінка

 Круті комедії3

Ліричний і життєстверджуючий фільм про зіткнення двох епох, культур і світоглядів початку XX століття. Молодий англійський лорд і його божевільна американська дружина приїжджають в класичний британський маєток, який живе за своїми віковими законами. Ця дивовижна картина проводить глядачів через дуже серйозні теми зміни епох, війни, втрати життєвих орієнтирів, але з такою легкістю та іронією, що з фільму виходиш з посмішкою і вірою в життя.

Мордекай

 Круті комедії4

Типова «джоннідепповська» роль — симпатичний і дотепний шахрай полює за вкраденою картиною Франсиско Гойї. В ім’я країни, королеви, накладних витрат і пристойних відрядженнь. Легкий веселий фільм, де Джонні Депп черговий раз грає Капітана Джека Горобця, тільки на цей раз у костюмі англійського лорда.

Великий куш

 Круті комедії5

Брутальна комедія про те, як хлопці з міцними нервами плетуть складні інтриги, намагаючись урвати хороший шматок пирога у життя. Все миготить, стріляє, заплутується і розплутується — стежити за деталями не встигаєш, зате заряд бадьорості гарантовано.

Як вкрасти мільйон

 Круті комедії6

Чарівність Одрі Хепберн, тонкий гумор і авантюрний сюжет про пограбування століття, затіяному з добрих спонукань, — відмінне живильне середовище для гарного настрою. Все витончено, стильно і дотепно.

Королівство повного місяця

 Круті комедії7

Чудовий фільм, зрозумілий будь-якій людині в будь-якій країні, хто хоч раз був закоханою дитиною. Тут дуже зручно на півтори години сховатися від божевільного дорослого життя.

Шалено закоханий

 Круті комедії8

Чудова парочка Адріано Челентано і Орнелла Муті грають історію про те, як веселий водій автобуса закохується в заїжджу принцесу. Сонячні римські пейзажі, смішні ситуації і фірмовий челентанівський гумор роблять комедію просто геніальною.

Термінал

 Круті комедії9

Герой Тома Хенкса застряє в аеропорту Нью-Йорка на кілька місяців, не маючи можливості ні полетіти додому, ні вийти з будівлі терміналу. Стівену Спілбергу блискуче вдалося передати і драматизм, і комізм ситуації, в яку потрапив злощасний пасажир.

Рибка на ім’я Ванда

 Круті комедії10

Після пограбування команда злочинців закономірно розколюється, доля розводить їх в різні боки, а видобуток так і не поділений. Щоб дізнатися, де діаманти, хитра Ванда йде на самі різні хитрощі. Діалоги у фільмі просто геніальні. Ну і при зйомках фільму жодна рибка не постраждала.

Великий

 Круті комедії11

12-річний хлопчик хоче швидше вирости і стати самостійним. З мріями треба бути обережніше, вони іноді збуваються невчасно — хлопчик раптово стає 30-річним чоловіком. Добрий і зворушливий фільм про те, як нелегко бути великою дитиною.

Бітлджус

 Круті комедії12

Похмурий гумор Тіма Бертона, який віддає перевагу готичному стилю і дивакуватим персонажам, бажано вже мертвим. Парочка привидів хоче вигнати людей зі свого будинку і вирішує викликати на цю роботу професіонала. Не сказати, що вони залишилися задоволені його роботою.

Метод Хітча

 Круті комедії13

Класична історія про сваху, яка, займаючись чужими долями, знайшла своє щастя. Тільки тут сваха — НЕ рум’яна дівчина, а цілком собі Уілл Сміт. Дуже привабливий. «Хітч» — ідеальний варіант для цінителів романтичних комедій.

Маленький Ніколя

 Круті комедії14

Витівки маленького Ніколя, який не хоче, щоб у нього з’явився братик, змушують глядачів щиро посміхатися. Хтось згадає свої дитячі пустощі, хтось буде розчулюватися пухким щічкам маленького актора, а в цілому — гарне добре кіно для сімейного перегляду.

Персонаж

 Круті комедії15

Тут один тільки сюжет чого вартий: головний герой, який веде монотонне життя податкового інспектора, раптом починає чути голос, який коментує кожну його дію. Розумний, іронічний фільм про людину, яка, можна сказати, бореться з письменницьким свавіллям. І сміх, і сльози.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 17 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*