14 секс-поз для чоловіків, які люблять домінувати

Доггі-стайл

Домінування3

Домінування2

Домінування1

Домінування

Ця класична позиція є синонімом чоловічого домінування в сексі. Вона достатньо комфортна для обох партнерів. Крім того, в такому положенні можна ще й стимулювати клітор. Через всіх ці переваги варіацій на тему безліч.

Тачка

Домінування5

Домінування4

Позиція, схожа на доггі-стайл, але дає чоловікові ще більше влади за рахунок того, що він утримує ноги партнерки. Можна практикувати стоячи або сидячи.

Стоячи

Домінування6

До речі, про положення стоячи. Зазвичай для чоловіків воно не найкомфортніше, тому що в багатьох таких позиціях доводиться утримувати партнерку висячи. У цьому випадку все куди простіше і приємніше.

Ножиці

Домінування8

Домінування7

У цій позі положення пеніса при проникненні не зовсім стандартне, тому можна отримати незвичайні відчуття.

Хрест на хрест

Домінування9

Схожа на попередню позицію з тією же перевагою.

Поворот на 180 градусів

Домінування10

Цю позицію можна було б назвати місіонерською навпаки. Підійде вона швидше для експериментів, ніж для чистого задоволення. Будьте обережні: подібний стан при занадто шаленому ритмі загрожує травмою.

Маслоробка

Домінування11

Ще одна секс-поза, яку не назвеш безпечною. Вона часто зустрічається в порно, але в житті її потрібно практикувати дуже акуратно, щоб банально не пошкодити шию партнерки. Відчуття у чоловіків можуть бути дивними, але контроль точно буде в їхніх руках.

Пози для орального сексу

У деяких позиціях для мінета чоловікові віддається більш пасивна роль, але про цю такого точно не скажеш. Хоча розслабитися в подібному положенні навряд чи вдасться.

Домінування12

І остання поза призначена для кунілінгуса. Хтось може вважати його швидше актом жіночого домінування, але при правильному підході саме партнер є ведучим у процесі.

Домінування13

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 11 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*