10-річний хлопчик організував перший в світі Drag-клуб для дітей

Drag-клуб не є чимось новим в Нью-Йорку, але те, що його організувала 10-річна дитина, — це щось екстраординарне!

Drag Queen — сленговий вираз, що використовується для позначення артистів (зазвичай чоловічої статі), що використовують жіночі образи. Драг-Квін далеко не завжди є геями або транссексуалами. Drag Queens також часто помилково прирівнюють до трансвеститів. Головною відмінністю Драг-Квін від трансвестита є те, що метою переодягання служить саме розвага глядача, а не спроба виглядати людиною іншої статі.

Своїм ненависникам Десмонд відповідає просто:

«Займайтеся своєю справою. Якщо вам це не подобається, не дивіться на це».

Десмонд Наполес почав переодягатися, коли ледь навчився ходити.

Десмонд розповідає:

 «З самого першого дня… з тих пір, як я зміг ходити, я брав рушники своєї мами, одягав підбори і цокав навколо будинку. Я намотував рушники на голову, навколо тіла і ходив як на подіумі».

У п’ять років йому подобалося грати з іграшковими потягами, в відеоігри і з ляльками Барбі, але коли йому виповнилося шість, костюм Ельзи з мультика Frozen все змінив — і Десмонд почав просити батьків купити йому інші костюми або сукні принцес, коли вони ходили за покупками.

Батьки Десмонда занепокоїлися поведінкою сина і звернулися до фахівця за порадою, як їм бути. Спеціаліст порадив їм, що кращий спосіб дії — нічого не робити, і нехай Десмонд розвивається природним чином і формує свої власні смаки в одязі, іграшках і заняттях.

 

З цього і почалася популярність хлопчика. Спочатку він з’явився в відеокліпі Jinkx Monsoon’s The Bacon Shake, а в червні 2015 року прийняв участь в Gay Pride в Нью-Йорку, одягнений в райдужну пачку і золотий берет, і його знімки миттєво розійшлися по інтернету. Після цього друзі його мами створили фан-сторінку в Facebook  під назвою Desmond Amazing для всіх його шанувальників. І хоча йому всього 10 років, він уже серйозно розвинувся в обраному напрямку. Його надихають RuPaul, Andy Warhol та Keith Haring. А також дизайнери, такі як Comme de Garcons, Alexander McQueen, Vivienne Westwood, John Galliano, Thierry Mulger і Betsey Johnson.

 

І хоча він є частиною Drag-культури, він називає себе drag kid, а не drag queen, пояснюючи, що цей термін повинен відноситися тільки до дорослих. На своєму сайті він пише:

«Люди повинні вміти танцювати, співати або одягатися. Ви можете виразити себе, як хочете. Неважливо, чи подобається вам джаз або реп, балет або бальні танці, плаття або костюми. Ви можете це просто зробити».

 

Крім цього Десмонд — фанат танців, він почав брати уроки балету в віці шести років. Хлопчик сподівається допомогти іншим молодим людям, які поділяють одні й ті ж інтереси, надавши безпечне місце для самовираження в своєму клубі Haus of Amazing, який позиціонується як «перший і єдиний drag-будинок виключно для drag kids».

 [embedded content]

Незважаючи на те, що він з минулого року є активним членом спільноти ЛГБТ, де бере участь в боротьбі з залякуванням і запобігання самогубств, його батьки підкреслили, що їхній син ще не сексуально активний, і хоча він є прихильником ЛГБТ, він не досяг «віку, коли сексуальні відносини можуть обговорюватися».

 

Звичайно, крім прихильників у Десмонда — безліч супротивників і ненависників.

 

Кінцева мета Десмонда складається в створенні власної лінії одягу і косметики, а також розвитку його клубу Haus of Amazing. Він ділився з шанувальниками на Instagram

 «Залишайтеся з нами, поки ми продовжуємо створювати цю позитивну, оптимістичну і безпечну онлайн-спільноту, щоб спілкуватися один з одним, ділитися фотографіями, відео і т. д.».

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 14 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*