10 речей, з якими важливо познайомити дитину до 10 років

І безумовно, кожен хоче, щоб його дитина виросла доброю, чуйною, чесною і сміливою. Але всі ці якості не беруться з повітря. Правильне виховання і особистий приклад — запорука успіху.

Ми зібрали 10 дуже важливих речей, з якими краще познайомити дитину до 10 років.

Дівчатка і хлопчики рівні, поважати потрібно і тих і інших

Навчити дитину

Повага — це якість, яку точно варто прищепити дитині. У тому числі і повагу до однолітків незалежно від їх статі.

Не бійся помилятися

Навчити дитину1

Вчитися на чужих помилках — талант, який дається не всім. Важливо вміти виносити користь і зі своїх поразок. Навчіть дитину не боятися програвати і допускати помилки.

Оцінки — це не головне. Головне — знання

Навчити дитину2

Скільки батьків сварять дітей за кожну оцінку, яка не відповідає їхнім очікуванням. Але ж оцінка не завжди показник знань. Може бути, ваша дитина просто вміло списує. Закладіть їй з дитинства думку про те, що знання набагато важливіше оцінок у щоденнику.

Батьки не вороги, до них завжди можна звернутися за допомогою

Навчити дитину3

Бути другом для своєї дитини виходить не у всіх, тим більше у неї вже є друзі. І все, що потрібно, — це хороші батьки, які у всьому знають міру. Покажіть дитині, що вам можна довіряти. Повчальний тон або крики не найкращий для цього спосіб.

Не давай себе в образу ні хулігану, ні вчителю, нікому

Навчити дитину4

Часто батьки показують, що друзі, вчитель або просто інші люди авторитетніше дитини. Через це народжується купа комплексів і неможливість відстояти свою думку. Розкажіть, що повага — це важливо, але відстоювати свою точку зору і в деяких ситуаціях давати відсіч теж необхідно. Головне, робити це правильно.

Не роби те, що не подобається, щоб заслужити схвалення інших

Навчити дитину5

Дитина не завжди розуміє, що популярність — це не головне в житті, і прагне всіма силами її дістати. Покажіть своїм прикладом, що важливіше бути чесним і порядним, ніж домагатися розташування інших людей, переступаючи через свої принципи.

Не бійся питати, якщо щось не зрозумів

Навчити дитину6

Ставити запитання — це нормально. І вже тим більше краще, ніж сидіти з розумним виглядом, нічого насправді не розуміючи. Добре, якщо ваша дитина засвоїть це ще в дитинстві.

Завжди говори, якщо ти погано себе почуваєш

Навчити дитину7

Ні погані оцінки, ні злість вчителя не повинні стати причиною, по якій дитина боїться сказати про своє самопочуття. Здоров’я важливіше за все. І цю думку варто донести до дитини якомога раніше.

Стався з повагою до природи

Навчити дитину8

Як часто ми скаржимося на брудні вулиці, засмічені парки та витоптані клумби? У питанні поваги до природи варто починати з самих себе, а потім прищеплювати цю звичку і дітям. Тільки в цьому випадку результат дійсно буде очевидним.

Навчися говорити «ні»

Навчити дитину9

Навчіть дитину говорити «ні». Дорослим, вчителям, друзям і навіть вам самим. Адже ви ростите особистість, а не людину, яка беззаперечно повинно підкорятися. Уміння говорити «ні» точно дуже стане в нагоді чаду в дорослому житті.

За матеріалами AdMe.ru

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 3 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*