10 несподіваних історичних фактів про секс

Але все це далеко не так…

1. Напевно ви уявляєте собі жінок 1700-х років у барвистих довгих скромних сукнях

Історичні факти про секс

Мода того часу більш нагадувала конкурс «Міс Мокра майка». Плаття були настільки прозорими, що легко можна було розглянути всі вигини спокусниць. Деякі жінки навіть мочили свої сукні, щоб тканина ще чіткіше описувала їх форми, що призводило до спалахів туберкульозу.

2. У 1732 році члени Шотландського Клубу Джентльменів займалися тільки тим, що грали на волинці і палили люльки…

Історичні факти про секс1

А ось і ні! Це був справжній центр для мастурбації! Там пили з келихів у формі пеніса і колективно мастурбували на срібне блюдо.

3. Думаєте, що протизаплідні засоби сучасний винахід?

Історичні факти про секс2

Мембрани та інші способи контрацепції були ще в Стародавньому Єгипті! Стародавні римляни, наприклад, використовували трави для контролю народжуваності. Причому ці трави охороняли від зачаття з точністю до 100%. На жаль, таких рослин в наші часи вже не знайти — римляни так часто користувалися ними, що їх просто не залишилося.

4. Відомо, що в 19 столітті лікарі лікували жінок від істерії

Історичні факти про секс3

Але як вони лікували? Вони доводили жінок до оргазму руками. Симптоми «істерії» були такі — мінливість настрою, нервозність, дратівливість. І лікарі допомагали позбутися від цих напастей.

5. Вікторіанська епоха — епоха манірності?

Історичні факти про секс4

Насправді вікторіанці виробляли тонни порнографії. І ми говоримо навіть не про оповідання, ми маємо на увазі інцест, зґвалтування, педофілію, оргії, БДСМ і так далі.

6. Пуритани і секс річ несумісна, так?

Історичні факти про секс5

Пуританки часто виходили заміж вже будучи вагітними. І такий інтерес до сексу зберігався протягом усього шлюбу. Якщо чоловік не міг задовольнити свою дружину, це вважалося достатнім приводом для розлучення.

7. Моцарт був генієм, який написав 600 шедеврів від свого імені

Історичні факти про секс6

А ще він написав дві пісеньки про аннілінгус.

8. Стародавні перуанці були відомими гончарними майстрами

Історичні факти про секс7

Збоченими гончарними майстрами, якщо бути точними. Їх горщики — справжня Камасутра. Там зображували анальний секс, оральний секс, мастурбацію, великі пеніси і вульви… і скотолозтво з некрофілією.

9. Стародавні римляни любили прикрашати свої оселі «фасцину»

Історичні факти про секс8

Тобто пенісом з крильцями. Фасцин шанувався як захисник від пристріту, а тому його вішали всюди — в будинку, магазинах, на колісницях.

10. У 1904 році Британія і Франція підписали англо-французьку угоду і поклали край сторічному колоніальному суперництву між державами

Історичні факти про секс9

А все тому, що Едуард VII любив французьких повій. Один з французьких борделів навіть змайстрував йому спеціальний стілець, на якому він міг займатися сексом з декількома жінками відразу.

Дякуємо: bdzhola.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com