10 мотивуючих порад, які замість успіху приносять проблеми

Але, як показує практика, ефективність таких тренінгів часто буває перебільшена, а результати навіть небезпечні для психічного здоров’я. Щоб не стати жертвою шахраїв на шляху до самовдосконалення, психологи радять критично ставитися до всього, що говорять тренери.

Ми проаналізували подібні курси і вибрали 10 основних постулатів, які нав’язують тренери своїм слухачам.

Візуалізуйте свою мрію

Мотивуючі поради

Улюблена порада тренерів говорить: уявіть, що у вас вже є те, до чого ви прагнете. Це означає, що потрібно мати величезне бажання досягти мети, думати про неї і представляти результат практично щогодини в найдрібніших подробицях. Такий підхід перетворює мрію на нав’язливу ідею. Замість того, щоб жити тут і зараз, шанувальники коучів йдуть від реальності і марять ідеалізованим майбутнім.

Відкиньте порожні фантазії і спробуйте подумати, що можна зробити для своєї мрії вже сьогодні. Маленька дія наблизить вас до мрії набагато швидше будь-якої, навіть найсильнішої, віри. І не відкладайте щастя на потім. Уважайте щось хороше, що у вас вже є. Адже у когось немає навіть цього.

Будьте щасливими кожну хвилину свого життя

Мотивуючі поради1

Тренери особистісного зросту впевнені, що успішна людина завжди щаслива. Тому на тренінгах часто штучно створюється «окриляюча» атмосфера, а учасники потім намагаються підтримувати її в повсякденному житті.

Насправді щастя не може і не повинно тривати постійно. Дозвольте собі відчувати різні емоції і намагайтеся не придушувати негативні, а приймати і проживати їх нарівні з позитивними, якщо не хочете стати клієнтом психологів. І не забувайте: з часом ми знецінюємо те, що нам приїдається, навіть найприємніше і хороше, — так вже ми влаштовані.

Ставте перед собою високі цілі

Мотивуючі поради2

Ставте перед собою високі, гідні цілі, якщо не хочете бути лузерами, скандують нам коучі. А ми, звичайно, не хочемо бути лузерами, тому ставимо собі високу планку: прес як у олімпійської чемпіонки, телефон самої останньої моделі, квартира не якась там, а дворівнева в центрі світової столиці.

Ставте перед собою реалістичні цілі. Запитуйте себе: а чи дійсно мені це так потрібно? Чи зробить мене щасливим шикарна квартира в іншій країні або мені буде краще в маленькому будинку на березі річки поруч з рідними? Адже найчастіше ми добиваємося чогось не заради себе, а через те, що сильно намагаємося подобатися іншим і хочемо здаватися успішними.

Переборюйте перешкоди зусиллям волі

Мотивуючі поради3

Мудрість тренерів говорить, що будь-які перешкоди, які зустрічаються на шляху, маємо торувати чолом і твердим кулаком. Неважливо, скільки зусиль буде при цьому витрачено і чого це буде коштувати, головне — позбутися від перешкод, щоб довести собі і іншим: я не слабак.

Це однобокий погляд, іноді набагато корисніше не чинити опір, а прийняти ситуацію або постаратися її уникнути згідно з народною мудрістю: розумний в гору не піде, розумний гору обійде.

Оточуйте себе тільки успішними людьми

Мотивуючі поради4

Щоб стати успішним, потрібно спілкуватися з такими людьми, які будуть тягнути вгору своїм прикладом, радять тренери особистісного зросту, формуючи цим споживчий погляд на людські відносини.

Відносини людей будуються навколо спільних інтересів і взаєморозуміння. Проводячи час з людьми, тільки тому що вони успішні, ви отримуєте ілюзію спілкування. Серед ваших близьких можуть бути ті, хто не зміг би досягти значних висот, зате вони будуть любити вас і розуміти як ніхто інший.

Ви створені, щоб підкорювати світ

Мотивуючі поради5

Суть майже кожного тренінгу особистісного зросту в тому, щоб показати людині, наскільки безмежні її можливості. Тренери переконують, що весь світ лежить у ваших ніг, надихають прикладами успішних людей. Все це неймовірно окрилює, кожен відчуває себе гідним стати кращим з людей, домогтися загального визнання.

Світ не потрібно підкорювати, його потрібно робити краще. А почати з себе і своїх близьких. Саме це, а не гонитва за світовою славою приносить справжнє задоволення і наповнює життя змістом.

Виходьте із зони комфорту

Мотивуючі поради6

Ця фраза стала настільки популярною, що кожна друга семикласниця з поважним виглядом повторює її подругам, відкопиливши пальчик. Вважається, що успіх починається за межами зони комфорту, тобто в стані стресу і в незвичних ситуаціях. Звичайно, опинившись у чужому місті без гаманця і мобільного телефону, ви дуже постараєтеся продати цю чортову ручку, але таку мотивацію навряд чи можна назвати здоровою.

Зона комфорту — це ваш особистий простір, де ви відчуваєте себе в безпеці. Виходьте із зони комфорту, але повертайтеся в неї знову, щоб зберегти своє психічне здоров’я.

Життя — це дорога вгору

Мотивуючі поради7

Багато людей завдяки порадам коучів уявляють своє життя як пряму висхідну лінію, де головні досягнення десь попереду. З одного боку, це мотивує розвиватися, але з іншого — малює необ’єктивну і поверхневу картинку.

Якщо сьогодні ви успішні, це не означає, що так само буде завтра, і навпаки. Життя непередбачуване, і шлях кожної людини індивідуальний. До того ж кожне падіння робить нас сильнішими, мудрішими, а невдачі здорово протвережують, особливо після перемог.

Думайте як мільярдер

Мотивуючі поради8

Щоб стати по-справжньому успішною людиною, необхідно навчитися мислити як мільярдер, кажуть нам коучі, як ніби всі мільярдери мислять однаково. На ділі це виглядає як наслідування і бажання прожити життя іншої людини.

Думайте так, як вам хочеться. Кожен мільярдер пройшов свій унікальний шлях, кожна людина має свій секрет успіху, не схожий на інші. Знайдіть свій секрет, створіть його. Дозвольте собі бути собою. Мабуть, це перша порада, яку щиро дасть по-справжньому щаслива людина.

Ви автор свого життя

Мотивуючі поради9

Коучі впевнені: все, що відбувається в житті людини, залежить від неї самої. Це стосується дій, думок і навіть обставин. Брати відповідальність і шукати причину в собі вважається позицією сильної людини, а іншу точку зору тренери намагаються принизити і називають позицією жертви.

Відповідальність — це гарна якість дорослої людини, але в межах розумного. Іноді обставини складаються вдало, а деколи йдуть проти нас, ми не є їх причиною. Потрібно пам’ятати, що з нами на планеті живуть ще кілька мільярдів людей зі своїми цілями і інтересами, які впливають на нас і наше життя.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 5 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*