Їжа з собою корисна для мозку

Organic Falafel in a Pita Pocket with Tomato and Cucumber

Інгредієнт, який є в багатьох популярних стравах на винос, «заряджає» мозок і навіть допомагає підвищити успішність. Йдеться про холін (вітамін B4). Ним багаті страви, в яких багато яєць, наприклад, піца Фіорентина і смажений рис з яйцем. Інші страви, такі як неаполітанська піца і курка тікка масала, теж позитивно впливають на когнітивні функції. Вчені з університету Бостона стежили за харчуванням майже 1400 дорослих людей протягом 10 років.

Фахівці встановили: оливки, анчоуси і каперси, які додають в неаполітанську піцу, містять багато корисних для мозку поліфенолів. А курку тікка масала готують з куркумою, що стимулює розвиток клітин головного мозку.

Фалафель – ще одна корисна для мозку страва. Він готується з нуту, багатого магнієм, який покращує сон і сприяє обробці мозком інформації. Суші з лососем, що містить жирні кислоти омега-3, можуть допомогти студентам отримати хорошу оцінку на іспиті. Кислоти омега-3 використовуються для будівництва нових клітин мозку. Також вони покращують пам’ять і здатність до навчання.

Джерело
Поділись


Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 9 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*