Їй 55 і вона має неймовірне тіло, якого не мала у свої 20!

 

Виконавчий директор великої фірми довела, що при бажанні ні вік, ні зайнятість не завадять здобути фігуру мрії!

 

55-річна британка Анджела Міддлтон поміняла свій «рятівний круг» на животі на тугі кубики преса і тепер її фігурі позаздрять навіть 20-річні! Жінка протягом року трансформувала своє тіло, придбала сильні м’яз і скинула 10 кілограмів.

 

Генеральний директор і засновник компанії MiddletonMurray говорить:

«Моя зміна показує, що трансформація тіла можлива навіть при найбільш завантажених графіках. Якщо я зможу це зробити, то і інші теж зможуть».

  

Анджела і раніше займалася бігом і намагалася правильно харчуватися, але її зовнішній вигляд все одно не радував. За порадою сина вона вирушила в спортзал, де чотири рази в тиждень по годині тренувалася з важкими навантаженнями.

 

«Мій попередній режим не давав мені того, чого я хотіла… В даний час я важу 48 кілограмів, їм 2000 калорій в день, включаючи рівний баланс вуглеводів, жирів і білків, і я в кращій формі, ніж в 20 років!» .

 

Анджела використовувала техніку, відому як «біоаккустика» — внесення змін до вашого способу життя, щоб «зламати» біологію вашого тіла, що, на її думку, дозволило їй контролювати збільшення ваги, пов’язане з гормонами.

 

Джерело

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 457 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*